بیت کوین – سود سرمایه‌گذاری در بیت کوین بیش از سود فروش خودرو

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۰۳
سود سرمایه‌گذاری در بیت کوین بیش از سود فروش خودرو

سرمایه گذاری در رمز ارز

کمتر از دو هفته از سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین می گذرد. بیت کوین محبوب‌ترین رمز ارز بازار است و تسلا مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار در این رمز ارز سرمایه گذاری کرده است. این اقدام به طرز شگفت آوری موجب افزایش ارزش بازار این رمز ارز شده است. به طوریکه ارزش بازار بیت کوین از یک تریلیون دلار نیز بالاتر رفته است. طبق جدیدترین گزارشات، سودی که از این سرمایه گذاری به شرکت تسلا رسیده است از سود کل فروش خودروهای این کمپانی در سال ۲۰۲۰ میلادی بیشتر بوده است. در حال حاضر هر بیت کوین ارزش حدودی ۵۵ هزار دلاری دارد. اگر میزان رمز ارزهای تسلا به همان اندازه قبلی باشد و تغییری نکرده باشد، این شرکت از دوازده بهمن تا امروز ۹۳۰ میلیون دلار سود کرده است. این مبلغ ۳۰ درصد بیشتر از سود ۷۲۱ میلیون دلاری فروش خودروهای این شرکت در سال گذشته بوده است.

سود سرمایه‌گذاری در بیت کوین بیش از سود فروش خودرو

سود سرمایه‌گذاری در رمز ارز بیش از سود فروش خودرو

حمایت ایلان ماسک از سرمایه گذاری در بیت کوین

در ماه های گذشته این رمز ارز رشد چشمگیری داشته است. برخی همچنان در انتظار رشد بیشتر آن در برابر طلا هستند؛ اما برخی دیگر از کارشناسان این رشد را نوعی حباب برآورد می کنند و معتقدند این رمز ارز در آینده افت قیمت شدیدی خواهد داشت. ایلان ماسک مدیر عامل تسلا که با انجام سرمایه گذاری در این زمینه سر و صدای بسیاری به پا کرد، اعلام کرده همچنان از این بازار حمایت خواهد کرد.

حدود دو هفته قبل که خبر رسید تسلا سرمایه گذاری بزرگی در بازار رمز ارزها داشته است و از برنامه های خود در مورد فروش محصولات خود در قبال دریافت بیت کوین خبر داد، ارزش بیت کوین در بازار شروع به رشد کرد. سهام این شرکت تولید کننده خودروهای الکترونیکی نیز حدود ۲ درصد رشد داشته است.

در حال حاضر در برخی از اپلیکیشن ها مثل اپل پی و گوگل پی در برخی کشورها هم می توان بیت کوین خرج کرد. اتریوم هم رشد خوبی داشته و هر واحد آن بیش از ۲۰۰۰ دلار ارزش دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان