بیرانوند در راه اروپا – ماجرای جدایی بیرانوند از پرسپولیس

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۳۰

بیراوند در انتظار تیم پرتغالی

بیرانوند در راه اروپا. خبرهای رسیده از باشگاه پرسپولیس حاکی از آن است که بیرانوند در راه اروپاست.دروازه بان موفق تیم پرسپولیس علاقمندی خود به انتقال به یک تیم اروپایی را ابراز کرده است و گویا پیشنهادی جدی از سمت تیم پرتغالی گیمارش به او رسیده است.

باشگاه گیمارش پرتغال امسال در لیگ اروپا حضور دارد و می‌خواهد خیال خود را از بابت سنگربان تیم راحت کند.

هفتصدهزار یورو بهای آزادی بیرانوند

پس از مسابقات جام جهانی،پیشنهاداتی از سوی تیم های ایتالیایی و انگلیسی به سمت بیرانوند روانه شد اما او ترجیه داد در پرسپولیس بماند و قراردادی ۸ میلیارد تومانی با این باشگاه بست.

باشگاه پرسپولیس هم با اضافه کردن بندی به قرارداد این دروازه بان، برای محکم کاری،شرط جدایی او از این تیم را پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار یورو عنوان کرد!

مذاکرات مستقیم

گویا مسئولین باشگاه گیمارش به صورت مستقیم با خود علیرضا بیرانوند وارد مذاکره شده اند.البته از آنجا که بیرانوند خود به زبان انگلیسی مسلط نیست،از طریق یکی از دوستان نزدیکش با این باشگاه در ارتباط و در حال مذاکره است.

رقم پیشنهادی او چیزی در حدود ۳ میلیون یورو است و شرط جدایی هفتصد هزار یورویی خود را نیز مطرح کرده است. حالا که بیرانوند برای سفر به پرتغال بسیار هیجان زده است، اگر باشگاه گیمارش بپذیرد که این مبلغ را بپردازد، پرسپولیس به هیچ بهانه ای نمیتواند مانع از جدایی بیرانوند شود.
جایی میروم که هیچ بازیکن ایرانی نرفته باشد
هرچند بیرانوند گفته بود اگر بخواهد از ایران برود به لیگی میرود که تا کنون هیچ بازیکنی از ایران به آنجا نرفته باشد.اما حالا راضی به رفتن به پرتغال شده که پیش از او میزبان مهدی طارمی و امیر عابدزاده بوده است.

قطعا حضور این دو بازیکن در لیگ پرتغال و عملکرد قابل قبول آنها در این کشور هم در علاقمندی باشگاه گیمارش به جذب یک بازیکن ایرانی بی تاثیر نبوده است.

رسیدن او به لیست نهایی مرد سال،بین سه نفر برتر آسیا دلیل دیگر انتخاب اوست. اما مهمترین نکته شاید همان پنالتی معروف دیدار ایران و پرتغال در چهارچوب بازی های جام جهانی گذشته باشد. “دوئل معروف بیرانوند با رونالدو”

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان