تاسیسات اتمی نطنز – وقوع حادثه در تاسیسات غنی سازی نطنز

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۲۲
تاسیسات اتمی نطنز - وقوع حادثه در تاسیسات غنی سازی نطنز

 حادثه در تاسیسات اتمی نطنز

 بامداد امروز حادثه ای در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات اتمی نطنز به وقوع پیوست که علت آن در دست بررسی است.  کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفتگویی با اعلام  وقوع حادثه‌ در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نطنز گفت :خوشبختانه این حادثه صدمات انسانی و آلودگی به دنبال نداشته و علل حادثه در دست بررسی است.
طبق  گفته کمالوندی  علل حادثه در دست بررسی است و متعاقبا اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد. در حای که رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور هم گفته است :حادثه در خود تاسیسات اتمی نطنز رخ داده است.  این حادثه در تاسیسات هسته ای احمدی روشن نطنز صبح امروز اتفاق افتاده  و ربطی به توزیع شبکه برق کشور نداشته است. برق تمامی شهرهای اطراف وصل است و قطعی گزارش نشده است.
تاسیسات اتمی نطنز - وقوع حادثه در تاسیسات غنی سازی نطنز

وقوع حادثه در تاسیسات غنی سازی نطنز

واکنش نماینده تهران به حادثه

مالک شریعتی نیاسر، نماینده تهران در مجلس و سخنگوی کمیسیون انرژی در مجلس ایران، در واکنش به این حادثه در حساب توییتر خود نوشته است که این اتفاق در سالگرد روز ملی فناوری هسته‌ای و در خلال تلاش ایران برای وادار کردن غربی ها به لغوتحریم‌ها بسیار مشکوک به خرابکاری و نفوذ است. برخی رسانه های اسراییلی به شکل تلویحی از وقوع حمله سایبری به تاسیسات نطنز خبر می دهند.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0