تبریک نوروز – ولاسکو در پیامی نوروز را به ایرانیان تبریک گفت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۶
ولاسکو

پیام خولیو ولاسکو

خولیو ولاسکو سرمربی سابق و البته محبوب تیم ملی والیبال مردان کشورمان در پیامی به مردم ایران تبریک نوروز گفته است. ولاسکو در این پیام که برای آقای داورزنی ،رییس فدراسیون والیبال ایران ، ارسال شده تاکید کرده است که در سراسر جهان مردم با شرایط سختی مواجه هستند. اما نباید در برابر ویروس کرونا تسلیم شد. مردم جهان این بیماری را شکست خواهند داد.

تبریک نوروز - ولاسکو در پیامی نوروز را به ایرانیان تبریک گفت

تبریک نوروز – ولاسکو در پیامی نوروز را به ایرانیان تبریک گفت

تبریک نوروز

در ادامه این پیام پر مهر آمده است : متاسفانه روزهایی که سپری می کنیم روزهای بسیار سخت و تلخی هستند. مخصوصا برای مردم در کشورهای ایتالیا و ایران. امیدوارم مردم ایران و خانواده بزرگ والیبال در این کشور، در سلامتی و صحت کامل باشند. امیدوارم نوروز بسیار خوبی داشته باشید. درست است که با چالش بزرگ و سختی رو به رو هستیم ، اما پیروز خواهیم شد و البته که تسلیم نمی شویم.

عاشقانه ایران را دوست دارم

ولاسکو اضافه کرده است که : عاشقانه ایران و مردمش را دوست دارم. اینجا در آرژانتین هم حال ما خوب است. البته ما هم در قرنطینه خانگی به سر می بریم. من با این وجود کارها را تعطیل نکرده ام. از طریق اسکایپ جلساتم را برگزار می کنم. با مربیان و بازیکنانم از این طریق در ارتباط هستم. تمرینات را برای بازیکنان میفرستم تا در خانه تمرین کنند و از شرایط ایده آل دور نشوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان