تجمع سهامداران معترض – تجمع معترضین مقابل ساختمان سازمان بورس

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۹
تجمع سهامداران معترض - تجمع معترضین مقابل ساختمان سازمان بورس

 سهامداران معترض مقابل ساختمان سازمان بورس

تجمع سهامداران معترض همراه با افت ۳۷هزار واحدی شاخص کل بازار سرمایه مقابل سازمان بورس اوراق بهادار تهران  برای چندمین بار پیش آمد تا صدای اعتراض خود را به گوش مدیران دولت، نمایندگان مجلس و مسئولان بورس برسانند زیرا از بین رفتن سرمایه مردم عادی در بازار بورس و تیره و تار بودن چشم‌انداز آینده اوضاع اسف برانگیزی ایجاد کرده است  که جز حضور جلوی ساختمان بورس راه حل دیگری به نظرشان نرسیده است.

سهامداران معترض در اعتراضات قبلی تخم‌مرغ ۲۰۰۰ تومانی هم به ساختمان بورس زده بودند اما پیامد این کار آنها صعود قیمت تخم‌مرغ به قله ۲۲۰۰ تومانی و دورخیز شاخص کل برای سقوط از کانال یک میلیونی بود.

اوضاع عرضه‌های اولیه

نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد دولت با سهامداران حقوقی، بازدید نمایندگان مجلس از سازمان بورس و انواع حمایت‌های زیرپوستی و آشکار از بازار سرمایه هم نتوانست مانع سقوط ویرانگر شاخص کل و پودر شدن دارایی مردم شود.

تجمع سهامداران معترض - تجمع معترضین مقابل ساختمان سازمان بورس

تجمع سهامداران معترض – تجمع معترضین مقابل ساختمان سازمان بورس

پالایش یکم که به محدوده قیمتی پنج هزار تومان یا ۸۰ درصد ضرر رسید (۳۰ درصد تخفیف + ۴۹ درصد سقوط ارزش) و دارا یکم در محدوده قیمتی ۱۰هزار تومان معامله شد.

این وضع دو صندوق ETF دولتی است که قرار بود پول و ثروت را میان مردم تقسیم کنند. اوضاع در دیگر عرضه‌های اولیه هم بهتر نیست و بسیاری از آنها مدت‌هاست بسیار پایین‌تر از قیمت ابتدایی معامله می‌شوند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان