ترامپ و ملانیا – رئیس جمهور آمریکا و‌ همسرش به‌ویروس‌ کرونا مبتلا شدند

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۱۲

تست کرونای رئیس جمهور آمریکا و همسرش

ترامپ و‌ همسرش ملانیا به‌ویروس‌ کرونا مبتلا شدند. رئیس جمهور آمریکا تایید کرد که جواب تست کرونای خودش و همسرش مثبت شده است. بعد از نشر این خبر در همان روز وی در توییتی نوشت؛ «وحشتناک است! امشب، تست کرونای من و بانوی اول آمریکا مثبت شد. ما قرنطینه و روند بهبودی خود را فورا شروع می‌کنیم. ما با هم این مرحله را پشت سر خواهیم گذاشت»

کاخ سفید یک نامه با امضای پزشک رئیس‌جمهور آمریکا منتشر کرده که در آن خطاب به دستیار رئیس‌جمهور نوشته شده : حال دونالد ترامپ و همسرش خوب است، انتظار می‌رود رئیس‌جمهور در دوره بهبودی هم‌چنان بتواند به وظایفش عمل کند، و این‌که این دو تصمیم گرفته‌اند این مدت در کاخ سفید بمانند.

توئیت ملانیا ترامپ

ترامپ و‌ همسرش به‌ویروس‌ کرونا مبتلا شدند

ملانیا ترامپ در توییتی در حساب توییتری خود نوشت: همانطوری که بسیاری از آمریکایی ها امسال به کرونا مبتلا شدند، من و رئیس جمهور آمریکا هم پس از تایید ابتلایمان به کووید ۱۹، تحت قرنطینه هستیم»

پس از ابتلاى رئیس جمهور آمریکا به كرونا كاربران آمريكايى بخشی فيلم  مناظره را بازنشر کردند که نشان می داد كمتر از ٧٢ ساعت پيش ترامپ رقيب خود را براى ماسك زدن مسخره كرد. او گفت: من مثل او ماسک نمی زنم. هر وقت او را می بینی ، ماسک زده، از فاصله ٢٠٠ فوتى صحبت مى کند ، بزرگترین ماسکی را که دیده ام، می زند.

چه کسی عامل انتقال ویروس کرونا به ترامپ بود؟

هوپ هیکس مشاور ترامپ که روزهای اخیر همراه رئیس جمهور آمریکا بسیار دیده می شد، مظنون انتقال ویروس به رئیس جمهور و همسرش است. طبق اخبار رسیده  بعد از مثبت شدن تست کرونای وی، چند ساعت بعد تست کرونای ترامپ و ملانیا قطعی شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان