ترانه علیدوستی – ۵ ماه حبس برای بازیگر مشهور سینما

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۳

حاشیه های پیرامون خانم بازیگر

ترانه علیدوستی بازیگر مشهور سینمای کشورمان اینبار نه با خبر اکران فیلم جدید بلکه با خبر حکم حبس به صدر اخبار آمده است. او از مشهورترین بازیگران ایرانی است و در فیلم فروشنده اصغر فرهادی که برنده جایزه اسکار شد نیز حضور داشت. این بازیگر از هفده سالگی و با فیلم من ترانه پانزده سال دارم وارد سینما شد؛ تا به امروز همواره در مسیری رو به جلو حرکت کرده است. او بازیگر کم و گزیده کاری است و همواره در آثاری برجسته حضور داشته است. با اینکه فرزند حمید علیدوستی فوتبالیست مشهور و مربی محجوب تیم ملی است؛ اما با تلاش خود از زیر سایه پدر خارج شد و جایی برای خویش باز کرد. اما در سال های گذشته حاشیه ها همواره پیرامون او بوده اند.

ترانه علیدوستی - 5 ماه حبس برای بازیگر مشهور سینما

ترانه علیدوستی – ۵ ماه حبس برای بازیگر مشهور سینما

حکم حبس ترانه علیدوستی

وکیل این بازیگر در صفحه توییترش خبر داده که حکم او ابلاغ شده است. کاوه راد نوشته: روز گذشته حکم خانم علیدوستی به ما ابلاغ شد. زمستان سال گذشته نیروی انتظامی از ایشان شکایت کرد. ستاد امر به معروف اصفهان هم اتهام اقدام تبلیغی علیه نظام، نشر اکاذیب، افترا و توهین به ماموران در حین انجام وظیفه از علیدوستی طرح شکایت نموده بود. این بازیگر به دادسرا احضار و دفاعیت خود را به سمع دادگاه رساند. دادگاه نیز او را در مورد اتهامات وارده متهم ندانست و پرونده ایشان با موضوع دیگری که توهین به مامور در حال انجام وظیفه بود به دادگاه کیفری ۲ فرستاده شد.

حالا در دادگاه کیفری ۲ و در شعبه ۱۰۵۹ این بازیگر سرشناس به پنج ماه حبس تعزیری محکوم شده است. اتهام و جرم ایشان انتشار توئیت‌هایی علیه نیروی انتظامی و گشت ارشاد است. البته این حکم به مدت دو سال به تعلیق در آمده است. یعنی اگر خانم علیدوستی در این مدت در دادگاه به جرم دیگری محکوم نشود، این محکومیت وی نیز بخشیده خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان