• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • تسلا – پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی دست دوم بازار آمریکا

تسلا – پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی دست دوم بازار آمریکا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۷

خودروهای دست دوم با سریع‌ترین زمان فروش در آمریکا

تسلا در میان پرفروش‌ترین  مدل های‌ دست دوم بازار آمریکا قرار گرفته است. طبق ارزیابی های صورت گرفته، سه مورد از خودروهای دست دوم با سریع‌ترین زمان فروش در ایالات متحده، محصول تسلا هستند.  وب‌سایت iSeeCars طی تجزیه‌وتحلیل بیش از ۴/۴ میلیون خودرو جدید و دست دوم که از مارس تا جون ۲۰۲۰ به فروش رسیده اند به نتیجه رسید که فروش خودروی دست دوم به‌طور میانگین ۶۸/۹ روز طول می‌کشد اما برخی از وسایل نقلیه وجود دارد که فروش آن‌ها بسیار سریع‌تر از بقیه است. در این مطالعه مشخص شد که خودروی الکتریکی تسلا مدل ۳ با زمان فروش متوسط ۲۹/۳ روز، دارای سریع‌ترین زمان فروش در میان خودروهای دست دوم بازار آمریکا است.

درباره تسلا مدل ۳

تسلا – پرفروش‌ترین خودروی الکتریکی دست دوم بازار آمریکا

تحویل تسلا مدل ۳ به مشتریان از سال ۲۰۱۸ شروع شد. با توجه به وجود مدل بسیار جدید در بازار، تعداد کمی از نسخه‌های دست دوم آن وجود دارد. تسلا مدل ۳ به عنوان ارزان‌ترین وسیله نقلیه این شرکت، بیشترین تعداد پیش‌خرید را نسبت به تمام خودروهای تولیدی داشته و مدت زمان انتظار طولانی برای تحویل آن منجر شد تا تقاضای زیادی برای این خودرو در بازار مدل‌های دست دوم ایجاد شود.

تسلا مدل ایکس و  مدل S

دو مدل دیگر محصولات این شرکت جایگاه خود را در بین ۱۰ خودروی دست دوم پرفروش این کشور به خود اختصاص داده‌اند. در رده‌ی ششم فهرست،تسلا مدل ایکس قرار دارد که برای فروش آن در بازار دست دوم به‌طور متوسط ​​۴۷/۶ روز زمان نیاز است، درحالی‌که تسلا مدل S به‌عنوان دهمین خودروی پرفروش دست دوم در این رده‌بندی قرار گرفت. این نتایج نشان می‌دهد که با وجود عرضه تسلا مدل ۳ با قیمت ارزان‌تر، تقاضا برای سدان پرچم‌دار این شرکت هم‌چنان زیاد است.

بی‌ ام ‌و X6 در جایگاه دوم

در جایگاه دوم بی‌ ام ‌و X6 قرار دارد که میانگین فروش آن ۴۳ روز است. سوبارو BRZ (با ۴۴/۵ روز)، تویوتا یاریس (۴۴/۸ روز) و هوندا سیویک (۴۷/۴ روز) پس از بی ‌ام ‌و X6 حضور دارند. اینفینیتی Q60 در جایگاه هفتم (۴۹/۴ روز) قرار گرفت و پس از آن هوندا آکورد (۵۰ روز) وتویوتا کرولا هاچ‌بک (۵۰/۲ روز) قرار گرفتند. حضور سه خودروی الکتریکی تسلا در جمع ده محصول پرفروش بازار آمریکا، نشان می‌دهد که این خودروساز برقی به موفقیت زیادی در جلب توجه مشتریان دست یافته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان