پل بریستو – تصمیم به روزه‌داری نماینده پارلمان انگلیس

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۸

تصمیم  همدلانه پل بریستو به روزه‌داری

پل بریستو، نماینده حزب محافظه کار پارلمان انگلیس اعلام‌ کرده است که  از جایی که ۲۰ هزار مسلمان همشهری دارد تصمیم دارد هفته اول ماه رمضان را روزه بگیرد تا تجربه مشترکی با ۲۰ هزار مسلمان همشهری اش پیدا کند. پل بریستو تصمیم خود به روزه‌داری را با انتشار ویدئویی در توئیتر علنی کرد. در ویدئوی منتشر شده این نماینده پارلمان اعلام کرد: «رمضان زمانی برای تامل معنوی، ارتقاء خود و عبادت است». وی  در ادامه افزود: «تصمیم گرفته‌ام در نخستین هفته ماه رمضان من هم روزه بگیرم. من مسلمان نیستم اما حس می‌کنم مهم است که در این تجربه با حدود ۲۰ هزار مسلمان که در شهر من، پیتربورو زندگی می‌کنند، شریک شوم»

تصمیم  همدلانه پل بریستو به روزه‌داری

نماینده پارلمان انگلیس در گفت و گویی با روزنامه محلی پیتربورو گفت: «مسلماً مسلمانانی که روزه می‌گیرند از دین خود پیروی می‌کنند در کنار قوانین. با این حال آموزه‌های فداکاری، همدلی و مدیریت خود (که در این دین نهفته است) برای همه قابل دسترس است. بخشش به ایمان محدود نمی‌شود»

وی در خاتمه اظهارات خود ابراز امیدواری کرد که درباره ایمان مسلمانان و همچنین درباره خودش بیشتر بیاموزد. او این روزه‌داری را محکی برای قدرت ذهنی خود دانست که با همدلی با دیگر انسان‌ها همراه است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان