تعطیلی پنج شنبه در گام نهایی تایید – دو‌روزه شدن تعطیلات آخر هفته

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۱۷

تعطیلی پنج شنبه در سایر استان ها در گام نهایی تایید.

تعطیلی پنج شنبه در سایر استان ها گام نهایی تایید را طی میکند. در این طرح قبلا در استان تهران اجرایی شده است و برخی از ادارات تعطیل شدند و سایر مراکز به فعالیت خود ادامه می دهند.

تعطیلی پنج شنبه در کمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب رسید و برای بررسی نهایی به صحن مجلس ارسال شد. تعطیلی پنجشنبه ها یک قید دارد و آن هم ثبت آن در تقویم رسمی کشور می باشد.

حال نمایندگان مجلس باید این طرح را بررسی کرده و به آن رای دهند. در صورت تصویب نهایی این طرح در مجلس کلیه مراکز آموزشی، اداری و قضایی کشور در روزهای پنجشنبه تعطیل خواهند شد.

این طرح درحالی در کمیسیون اجتماعی مجلس به تصویب رسید که تا اواسط مرداد ماه سال جاری کمیسیون اجتماعی مجلس با این طرح مخالف بود و وجود اختلاف نظر در این کمیسیون گره بزرگی را در روند تصویب این طرح ایجاد  کرده بود که سرانجام با باز شدن تمامی گره ها این طرح در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد.

تعطیلی پنج شنبه

تعطیلی پنج شنبه

سردرگمی پایتخت نشینان در طرح تعطیلی پنجشنبه

خانواده های تهرانی به دلیل وجود تناقض هایی که در این طرح وجود دارد دچار مشکل و سردرگمی شده اند. در تهران برخی از ادارات دولتی پنجشنبه ها تعطیل هستند و برخی دیگر مشغول به کار، آن هایی که پنجشنبه ها تعطیل هستند سایر روزها ساعاتی اضافه می مانند و این موارد موجب ایجاد سردرگمی در میان آن دست از خانواده هایی شده که عضوی از خانواده مشمول تعطیلی می شوند و عضو دیگر نه!

حال باید دید که مسئولین با تصویب این طرح چه تدبیری برای تعداد بالای تعطیلات کشور که مانند سمی بر اقتصاد این مملکت عمل می کند، خواهند اندیشید. امید است نمایندگان مردم بهترین تصمیم را برای سرنوشت این مملکت اتخاذ نمایند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان