تقلب در انتخابات – ترامپ بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری شد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۱۶
تقلب در انتخابات - ترامپ بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری شد

ترامپ به دیوان عالی می رود؟

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر ادعای تقلب در انتخابات و رفتن به دیوان عالی را مطرح کرد. ترامپ ضمن اشاره  به روشن شدن موضوع انتخابات ریاست جمهوری در دیوان عالی در آینده نه چندان دور مدعی شد رئیس جمهور آمریکا درباره شکست خوردن در انتخابات ریاست جمهوری نیز ادعا کرد: «اگر شکست خورده باشم، بازنده ای بسیار رئوف خواهم بود! اگر شکست خورده باشم، می گویم که باختم و به فلوریدا می روم و استراحت می کنم ». ترامپ افزود: «اگر شکست خورده بودم، اقرار می کردم. اما وقتی که آنها تقلب می کنند، نمی توانید شکست را بپذیرید ».

ترامپ طی سخنرانی  در ایالت جورجیا، گفت: «انتخابات ریاست جمهوری تقلبی بود، ولی ما آن را پیروز می شویم و به زودی به دیوان عالی می رویم ». وی با ادعای اینکه تلاش هایی نیز برای تقلب در انتخابات مجلس سنا در ایالت جورجیا رخ داده، اظهار داشت: «دو کرسی سنای ایالت جورجیا نباید با تقلب همراه شود ».

خوشحال ترین افراد، سران چین هستند

تقلب در انتخابات - ترامپ بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری شد

تقلب در انتخابات – ترامپ بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری شد

دونالد ترامپ  در ادامه ادعاهای خود، درباره کشورهای راضی از نتیجه انتخابات و شکست خود گفت: «خوشحال ترین افراد، سران چین هستند. بعد از آنها سران ایران هستند ».

بر این اساس، رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از تصمیم جو بایدن  برای بازگشت به توافق هسته ای ایران نیز مدعی شد: «بایدن شروع به پول دادن به ایران خواهد کرد. اما اگر من پیروز شوم، یک ساعته سران ایران را در دفترم جمع می کنم تا توافق امضا کنیم ».

وی پیش از این، در یک پیام توئیتری نوشته بود: «ما تا کنون رأی قانونی بیشتری به دست آوردیم. تنها کاری که می توانم کنم این است که به تلاش و پویش ادامه داده و رئیس جمهور خوب (عالی!) باشم».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان