تلویزیون در شب یلدا – برنامه ها و مجریان تلویزیون در شب یلدا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۳

برنامه های سیما در بلندترین شب سال

شاید در سال های گذشته تلویزیون در شب یلدا نقش پررنگی نداشت و این شب زمانی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه بود. اما با توجه به شرایط امسال و وجود ویروس کرونا، کادر درمانی به شدت با برپایی دورهمی ها و مهمانی ها مخالف هستند. برای قطع زنجیره انتقال این بیماری، بهتر است امسال را در خانه و تنها با اعضای خانواده خود سپری کنیم. بنابراین صدا و سیما می تواند با تولید برنامه های جذاب مردم را در این شب، همراهی نماید. در این نوشته برنامه های تدارک دیده شده با اجرای مجریان و بازیگران مشهور را در شب یلدای ۹۹ را به شما معرفی می کنیم.

برنامه ها و مجریان تلویزیون در شب یلدا

برنامه ها و مجریان تلویزیون در شب یلدا

تلویزیون در شب یلدا همراه خانواده ها

شبکه یک سیما از دهم آذر برنامه فرمول یک را روی آنتن برده است. علی ضیا مجری این برنامه است و به نظر می رسد فرمول یک برنامه ویژه ای شامل آیتم‌ها و بخش‌های مختلف برای یلدا در نظر گرفته است.

در شبکه دو پوریا پورسرخ با مسابقه ایرانیش مهمان خانه های مردم خواهد بود. این مسابقه قرار است طی سه شب برنامه‌ای ویژه در آستانه طولانی ترین شب سال داشته باشد.

شبکه سه سیم آخر با اجرای مجری نام آشنا و کاربلد سیما، رضا رشیدپور را روی آنتن دارد. این برنامه در شب چله هم با بخش‌ها و آیتم‌هایی در فضای موسیقایی پخش خواهد شد. باربد بابایی هم مسابقه زوجی نو را از این شبکه روی آنتن خواهد داشت.

شبکه آموزش، قندپهلو و اجرای رضا رفیع را روی آنتن خواهد داشت. اما شاید بهترین خبر برای بسیاری از مخاطبین، بازگشت رادیو ۷ پس از سال ها به قاب تلویزیون باشد. اعلام شده است که این برنامه با اجرای منصور ضابطیان در شب یلدا دوباره از شبکه آموزش سیما پخش خواهد شد.

شبکه نسیم هم برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت برای این شب تدارک دیده است. کودک شو با اجرای حمید گودرزی، شوتبال با اجرای حامد آهنگی و مبینا نصیری نیز از دیگر برنامه های این شبکه خواهند بود. برخی خبر از پخش قسمتی ویژه از دورهمی با مهران مدیری می دهند اما این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان