توان بازدارندگی کشور – ارتقا توان بازدارندگی با کاهش زمان ایده تا محصول

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۲۳
توان بازدارندگی کشور - ارتقا توان بازدارندگی با کاهش زمان ایده تا محصول

افزایش توان بازدارندگی و تولید تسلیحات راهبردی کشور

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن اشاره به افزایش کیفیت طراحی و تولید تسلیحات راهبردی کشور و توان بازدارندگی کشور گفت: با کاهش زمان ایده تا محصول و قیمت تولیدات دفاعی توان بازدارندگی کشور را ارتقا می دهیم.

 سرتیپ امیر حاتمی در مراسم رونمایی از تمبر اختصاصی اعطای جایزه سال سپاس نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهید فخری زاده گفت: خوشبختانه در این سال ها تعامل تنگاتنگی با وزارت راه و شهرسازی و مرکز ملی استاندارد رقم خورد که این موضوع نشانگر درک و عمق بینش هر چه بیشتر مدیران این سازمان ها از منافع ملی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با قدردانی از تمامی ارکان نیروهای مسلح و موسسه استاندارد دفاعی در تدوین و پیاده سازی استانداردهای دفاعی افزود: ما در گام اول و دوم انقلاب، بحث پیاده سازی و تکمیل تمدن ایرانی اسلامی را دنبال می کنیم که رعایت استانداردهای دفاعی در تمامی ابعاد نقش بسزایی در این مهم خواهد داشت.

کاهش قدرت جمهوری اسلامی

توان بازدارندگی کشور - ارتقا توان بازدارندگی با کاهش زمان ایده تا محصول

توان بازدارندگی کشور – ارتقا توان بازدارندگی با کاهش زمان ایده تا محصول

حاتمی با بیان اینکه دشمن درصدد توقف و ایجاد سد در برابر حرکت و رشد انقلاب اسلامی در منطقه و جهان است گفت: نظام سلطه برای نیل به اهداف شوم خود تمامی ابزارها و امکانات خود را به کار بست و در این مسیر جنگ تحمیلی، تحریم های ظالمانه و در نهایت نیز ترور دانشمندان میهن مان را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه تمام حربه ها و توطئه های دشمنان در متوقف کردن جمهوری اسلامی با شکست مواجه شده است، خاطرنشان کرد: تمام هدف آنها از محدودسازی ایران در ابعاد مختلف اقتصادی و نظامی اعم از تحریم ها و کاهش برنامه های موشکی، کاهش قدرت جمهوری اسلامی و تضعیف و نهایتاً تسلیم ایران است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان