توبیخ داوران – توبیخ داوران مسابقه استعدادیابی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۹

هشتگ دردسرساز

توبیخ داوران مسابقه استعدادیابی شبکه سوم سیما درست قبل از پخش قسمت جدید این برنامه خبرساز شده است. دو تن از داوران این برنامه هم صدا با بسیاری دیگر از مردم و هنرمندان در هفته گذشته از هشتگ اعدام نکنید استفاده کرده بودند. این عمل این دو هنرمند از سوی مدیران شبکه سه سیما بی جواب نمانده است. آنها پس از دریافت تذکر جدی مدیران، پست های مورد نظر را از صفحات خود حذف کرده اند.

توبیخ داوران - توبیخ داوران مسابقه استعدادیابی

توبیخ داوران – توبیخ داوران مسابقه استعدادیابی

توبیخ داوران عصر جدید

سومین دور از از بزرگ ترین مسابقه استعدادیابی کشورمان دیشب روی آنتن رفت. امشب نیز بخش دوم این مرحله پخش خواهد شد. البته قسمت های جدید این برنامه با توجه به شیوع ویروس کرونا تغییراتی داشته است. این برنامه شب گذشته پس از توبیخ دو نفر از داوران از سوی مدیران سیما پخش شد. امین حیایی و رویا نونهالی به دلیل پست های خود در صفحه های اینستاگرامی و استفاده از هشتگ اعدام نکنید به شدت مورد بازخواست قرار گرفتند.

کرونا در عصر جدید

ضبط این برنامه با رعایت دقیق پروتکل های جدید وزارت بهداشت انجام می گیرد. عوامل با دقت فراوانی دستورالعمل ها را به اجرا در می آورند. در قسمت جدید که شب گذشته پخش شد همه عوامل و تماشاچیان از ماسک استفاده کرده بودند. ماسک جالب داوران نیز از موارد جذاب برنامه دیشب بود.

یکی از مهم ترین اتفاقات این قسمت از عصر جدید مثبت شدن نتیجه تست یکی از شرکت کنندگان بود. پنجمین اجرا به دلیل مثبت بودن تست کرونای شرکت کننده لغو شد. پیش از اینکه این فرد برای اجرا روی صحنه برود، مشخص شد تست او مثبت است. بلافاصله اجرای او لغو و این فرد از گردونه رقابت ها خارج شد. بنابراین قسمت سوم از دور دوم این رقابت ها چهار اجرا خواهد داشت. قسمت چهارم این برنامه شنبه و یکشنبه هفته آینده روی آنتن خواهد رفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان