توزیع روغن – توزیع روزانه ۴۰۰۰ تن روغن در کشور

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۸
توزیع روغن - توزیع روزانه 4000 تن روغن در کشور

پخش در سراسر کشور

 توزیع روغن در کشور به صورت روزانه بین ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تن از انواع مایع و جامد در حال انجام است. این را دبیر انجمن صنفی روغن نباتی ایران گفت و همچنین تصریح کرد فروش روغن گران تر از نرخ مصوب سازمان حمایت گرانفروشی است و پیگیری می شود. آقای بیرشک همچنین اضافه کرد: تولید روغن و توزیع آن در کشور همچنان ادامه دارد.

امیرهوشنگ بیرشک ادامه داد: تمامی کارخانه هایی که این محصول را تولید می کنند، محصولاتشان را با قیمت مصوب ( قیمتی که توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان تصویب شده است) به فروش می رسانند. شرکت های پخش مواد غذایی هم باید روغن را با قیمت مصوب تحویل خرده فروشی ها بدهند.

توزیع روغن - توزیع روزانه 4000 تن روغن در کشور

توزیع روغن – توزیع روزانه ۴۰۰۰ تن روغن در کشور

رفع مشکلات تولید و توزیع روغن

دبیر انجمن روغن نباتی ایران در ادامه افزود: بیشتر مشکلات تولید روغن مایع در کشور حل شده است. یعنی بیش از ۹۰ درصد. تمام تلاش ما بر این است که بازار آرامی را در کشور ایجاد نماییم. در مورد روغن جامد هم در بخش بسته بندی، ورق حلب و نوع روغن مشکلاتی وجود دارد. مهم ترین مشکل هم ارزهای قابل انتقال است. در این زمینه به کمک بانک مرکزی نیاز داریم تا بتوانیم مسئله ارز و واردات روغن را حل نماییم. امیدواریم به زودی تمامی مشکلات حل شوند.

آقای بیرشک در پایان گفت: هم وطنان عزیز می توانند با مراجعه به سامانه ۱۲۴ قیمت های مصوب روغن را بر اساس نوع و حجم ملاحظه نمایند و این محصول را گران تر از قیمت تعیین شده خریداری ننمایند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان