توقیف برنامه علی کریمی – توقیف برنامه علی کریمی به دلیل محتوای نامناسب

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۰۵
توقیف برنامه علی کریمی را به دلیل محتوای نامناسب

مصاحبه در آستانه انتخابات

توقیف برنامه علی کریمی در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال بسیار جنجالی شده است. سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی موسوم به ساترا، اجازه پخش برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی را نداده و محتوای آن را مناسب برای پخش عمومی ندیده است.
مهدی مهدوی‌کیا، خداداد عزیزی، علیرضا منصوریان و بهنام ابوالقاسمپور نیز دیگر افراد حاضر در این برنامه بوده اند و اجرای این برنامه اینترنتی به عهده امیرعلی نبویان بوده است.

توقیف برنامه علی کریمی را به دلیل محتوای نامناسب

توقیف برنامه علی کریمی را به دلیل محتوای نامناسب

توقیف برنامه علی کریمی

علی کریمی بعد از انصراف از شرکت در مناظره غیر زنده فوتبال برتر، تصمیم گرفت روبه‌روی امیرعلی نبویان بنشیند و به اتفاق دوستان قدیمی و هم دوره های خود حقایق و پشت پرده‌های فوتبال را از طریق برنامه ای اینترنتی عنوان کند. اما امروز خبر رسیده است که سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا) اجازه پخش برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی را نداده است. این سازمان اعلام کرده که محتوای برنامه تولید شده، برای پخش عمومی مناسب نبوده است.

تکرار داستان فردوسی پور

ساترا پیش از این نیز در اقدامی مشابه برای برنامه عادل فردوسی پور هم مجوز پخش صادر نکرده بود. حالا عدم دریافت مجوز برای برنامه ویژه پیش از انتخابات علی کریمی، همه را به یاد مجوز برنامه عادل انداخته است. مصاحبه های جنجالی فردوسی پور با علی کریمی مقابل دوربین برنامه ۹۰ از قاب تلویزیون ملی روزگاری مخاطبان بی شماری را جذب می کرد. اما امروز عادل حتی اجازه گزارش بازی های فوتبال را هم ندارد. مجوزی برای تولید برنامه اینترنتی هم به او داده نمی شود. بعد از او علی کریمی می‌خواست از طریق فضای مجازی برنامه‌هایش برای اداره فوتبال را اعلام کند؛ که اجازه اینکار به او هم داده نشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان