توییت چادویک بوزمن – شکستن رکورد لایک در توییتر

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۰

شکستن رکورد لایک در توییتر

طبق اعلام رسمی شرکت توییتر آخرین توییت چادویک بوزمن ، بازیگر تازه درگذشته فیلم پر طرفدار پلنگ سیاه (Black Panther) بیشترین تعداد لایک در تاریخ توییتر را از آن خود کرده است. این پست رکورد پرلایک ترین توییت تاریخ را جا به جا کرد. این توییت توسط خانواده این بازیگر فقید منتشر شده و خبر درگذشت او را اعلام می نموده است. تعداد لایک های آخرین پست در اکانت این بازیگر فقید، تا آخرین ساعات ۲۹ آگوست ۲۰۲۰ (۸ شهریور ۱۳۹۹) بیش از ۷٫۷ میلیون بار لایک و بیش از ۲ میلیون بار ری ‌توییت شد.

توییت چادویک بوزمن - شکستن رکورد لایک در توییتر

توییت چادویک بوزمن – شکستن رکورد لایک در توییتر

درگذشت بازیگر دنیای مارول

خبر ناراحت کننده درگذشت بوزمان در روز ۲۹ آگوست ۲۰۲۰ (۷ شهریور ۱۳۹۹) طرفداران این هنرمند را دچار بهت نمود. او در ۴۳ سالگی و پس از ۴ سال مبارزه با بیماری سخت سرطان روده بزرگ در نهایت تسلیم مرگ شد. او تا پیش از مرگ در مورد بیماریش با هوادارنش سخنی نگفته بود و خبر ناگهانی درگذشتش همه را شوکه کرد.

خبر فوت این بازیگر واکنش های بسیاری را در شبکه های اجتماعی در پی داشت. بسیاری از افراد مشهور با خانواده بوزمن ابراز همدردی نموده اند. آکادمی اسکار، دواین جانسون، جنیفر لوپز و بسیاری دیگر را می توان در این مورد مثال زد.

بوزمن در طی هفده سالی که در صنعت سینما فعال بود، همواره مورد توجه منتقدین قرار گرفته بود. او همواره نمایی از تصویری خوب از یک انسان واقعی بر پرده سینماها بود.

جا به جایی ناراحت کننده رکورد با توییت چادویک بوزمن

هرچند شکستن رکورد لایک در توییتر نشانگر استقبال روزافزون کاربران از این شبکه اجتماعی است؛ اما قطعا مدیران توییتر از شکستن این چنینی تعداد لایک ها خوشنود نشده اند. اخبار قبلی که بیشترین تعداد لایک را داشتند، همگی اخباری خوش بوده اند. توییت هایی که بیشترین تعداد لایک را تا پیش از این داشته اند از اکانت افراد مشهوری چون آریانا گرانده، BTS و باراک اوباما نشر شده بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان