تپ سی – افزایش سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۴
تپ سی - افزایش سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

افزایش سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

شرکت تپ سی اعلام کرد بالاخره پیگیری های این گروه نتیجه داده است و سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی افزایش پیدا می کند. این شرکت مذاکراتی را با کارگروه سوخت و حمایت کشور انجام داده بود که ثمربخش بوده است. معاون عملیات و نائب رئیس هیات مدیره‌ شرکت تپ‌سی اعلام کرده است سهمیه بنزین بنزین تاکسی های اینترنتی تا ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

تپ سی - افزایش سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

تپ سی – افزایش سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی

کاهش سفرهای تپ سی

هومن دمیرچی در ادامه افزود: انجام این کار به دلیل مرتفع شدن بخشی از مشکلات پرتعداد رانندگان بوده است. وی گفت: با افزایش هزینه های سوخت و پس از آن شیوع ویروس کرونا، تعداد سفرها و درخواست های سفر با تاکسی های اینترنتی کاهش داشته است. این امر موجب بروز مشکلات فراوانی برای رانندگان شده است. دمیرچی اضافه کرد که به دلیل کمک به رانندان به آنها وام های قرض الحسنه نیز ارائه شده است. حالا هم نتیجه بخشی مذاکرات تیم تپ سی با کارگروه سوخت و حمایت وزارت کشور نتیجه داده و امیدواریم از مشکلات عزیزان راننده باز هم کاسته شود.

حمایت سایر شرکت ها

آقای دمیرچی به این موضوع نیز اشاره کرد که شروع این مذاکرات توسط تیم تپ سی صورت گرفته است، اما در ادامه سایر مجموعه ها هم از آنها حمایت کرده اند. معاون عملیات و نائب رئیس هیات مدیره‌ شرکت تپ‌سی گفت این مذاکرات ادامه دار خواهند بود. طبق اطلاعات ارائه شده، این افزایش سهمیه به دوره زمانی ۲۱ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد تعلق گرفته است.

تاکسی های اینترنتی برای هر ۱۰۰ کیلومتری که طی کرده اند، ۸.۷۵ لیتر بنزین دریافت نموده اند. سهمیه برای خودروهای بنزینی تا سقف ۳۰۰ لیتر است. برای خودروهای دوگانه سوز نیز به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۵.۲۵ لیتر بنزین اختصاص می یابد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان