تیراندازی در خیابان – افسر تایلندی مردم را در خیابان به گلوله بست

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۲۰
تیراندازی در خیابان – افسر تایلندی مردم را در خیابان به گلوله بست

افسر دیوانه تایلندی

تیراندازی در خیابان.روز گذشته در یک مرکز تجاری در شهر ناخون راتشاسیمای کشور تایلند،تیراندازی وحشتناکی صورت گرفت.عامل این اتفاق وحشتناک یک افسر ارتش بود.این فرد پس از کشتن فرمانده خود،اسلحه او را دزدید و سپس به سمت همکاران خود شلیک کرد.طبق گزارشات،او سپس وارد یک مرکز تجاری شده و در مسیرش هم به تیراندازی در خیابان و به سمت مردم عادی و بی دفاع پرداخته است.

تیراندازی در خیابان – افسر تایلندی مردم را در خیابان به گلوله بست

تیراندازی در خیابان – افسر تایلندی مردم را در خیابان به گلوله بست

تیراندازی در خیابان زنده از فیسبوک پخش شد

وزارت دفاع تایلند اعلام کرده است این افسر که نامش جاکراپنث تاما می باشد،از افسران لشکر دوم فرماندهی منطقه است.او پس از کشتن فرمانده خود،یک خودروی جیپ هم از مقر فرماندهی برداشت و سپس به تیراندازی در شهر پرداخت.گفته می شود او با مسلسل به سوی مردم شلیک می کرده است.قسمتی از این حادثه از سبکه اجنماعی فیسبوک به صورت زنده هم پخش شده است.انگیزه های این افسر تایلندی برای اقدام به چنین جنایت هولناکی هنوز مشخص نیست.البته او در بهبوهه این حمله از خود یک عکس سلفی هم گرفت و نوشت بسیار خسته هستم.

تعداد کشته ها و زخمی ها

بر اساس آخرین گزارشات تعداد کشته شدگان در این حادثه به حداقل ۲۰ نفر رسیده است.این افسر دیوانه پس از مرکز تجاری به سمت یک معبد هم تیراندازی کرده است.در این حادثه دو افسر ارتش تایلند جان سپردند.باقی قربانیان هم از مردم عادی و غیر نظامیان بوده اند.برخی خبرگزاری ها می گفتند ضارب در مرکز تجاری پنهان شده است.بعضی از احتمال گروگان گرفته شدن افرادی توسط او خبر می دادند.اما در نهایت صبح امروز این ضارب مورد اصابت گلوله مامورین امنیتی قرار گرفت و جان باخت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0