تیراندازی در یک فستیوال غذا در امریکا

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۰۷

تیراندازی در امریکا

تیراندازی در یک فستیوال غذا در امریکا سبب کشته شدن ۳ نفر و مجروح شدن ۱۵ شده است. به گزارش خبرگزاری های معتبر جهانی در پی تیراندازی در یک جشنواره غذا که در ایالت کالیفورنیا امریکا صورت گرفت محاجمان مسلح با ورود به این جشنواره اقدام به تیراندازی نمودند.

این اتفاق عصر روز یکشنبه در حالی که جشنواره سیر گیلروی رو به اتمام بود اتفاق افتاد. پلیس کالیفورنیا اعلام کرد که در درگیری با این افراد مسلح یک نفر از ان ها را کشته است، البته هنوز مشخص نیست که ایا افراد دیگری در این تیراندازی حضور داشته اند یا خیر.

رسانه‌های آمریکایی در این باره نوشتند، به گفته حاضرینی که شاهد این ماجرا بودند، فرد تیرانداز  مرد سفید پوستی بود که حدود سی سال سن داشت و به سوی مردم تیراندازی می کرد.

 تصاویر و کلیپ های منتشره اینگونه نشان می دهد که مردم در حال گریز از محل تیرندازی در محل جشنواره هستند. جشنواره سیر گیلروی در ۴۸ کیلومتری شهر سنخوزه در حال برگزاری بود.

واکنش ها

واکنش ها در ارتباط با این اقدام ادامه دارد. فرماندار کالیفرنیا در واکنش به این اقدام، آن را مخوف توصیف کرده است. رئیس جمهور ایلات متحده امریکا دونالد ترامپ در واکنش به این تیراندازی ضمن اشاره به آن از تمامی مردم خواست تا از خود مراقبت کرده و در مکان های امن بمانند.

 طبق اعلام یکی از اعضای شورای شهر گیلروی به نام دیون براکو، به خبرگزاری های مختلف تاکنون تعداد کشته های این تیراندازی به سه نفر رسیده است. سخنگوی یکی از مراکز درمانی در این ناحیه اعلام کرد که این حادثه دستکم یازده نفر  زخمی شدند که حال برخی از آنان وخیم می باشد. با اینحال درمانگاه سانتا کلارا تا کنون تعداد کشته شده ها در این تیراندازی را پنج نفر اعلام کرده است.

با توجه به حادثه های از این دست باید دید ایا محدودیت هایی در مورد ازادی حمل سلاح گرم در آمریکا وضع خواهد شد؟!

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 + 25 =


اخبار

سینما و هنر

جهان