تیم ملی امید – حمایت از این امیدهای نا امید

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۰۹-۲۵

حمایت از این امیدی های نا امید

تیم ملی امید از روز شنبه تمریناتش را از سر گرفت.اما بعضی از تیم‌ها حاضر نشدند بازیکنانشان را در اختیار این تیم قرار دهند.امروز دوشنبه اردوی این تیم به پایان رسید.در حالیکه بعضی از بازیکنان موثر فقط یک جلسه با تیم تمرین کردند.حالا امروز تعداد زیادی از مسئولان و پیشکسوتان فوتبال به اردوی تیم رفتند تا به این جوانان روحیه بدهند.در حالی که همین افراد نتوانستند مشکل بین باشگاه ها و تیم امید را حل کنند تا باشگاه ها بازیکن در اختیار استیلی قرار دهند.

حمایت در حد حرف

از جمله افرادی که امروز از این اردو بازدید کردند می توان به:وزیر ورزش مسعود سلطانی فر،نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزش ایران المپیک،مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش،سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک،مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال،علی پروین و جواد زرینچه اشاره کرد.حالا سوال اینجاست این دیدارها به چه کار می آید وقتی مسئولین حتی نمی توانند باشگاه ها را متقاعد به در اختیار گذاشتن بازیکن بنمایند؟حمایت به معنای ترتیب دادن اردوی خوب،سرمربی کارآمد یا تدارک بازی های دوستانه است؟یا بازدید دسته جمعی و لشگرکشی به اردوی تیم؟

جای خالی مجیدی

علی پروین پیشکسوت فوتبال کشورمان در حاشیه این بازدید دسته جمعی از اردوی تیم ملی امید گفت:استیلی چندین سال است مربیگری می کند.به نظرم افرادی که خودشان فوتبال بازی کرده اند مربی های بهتری هستند. جای فرهاد مجیدی در تیم امید خیلی خالی است. او خیلی زحمت کشیده است. خیلی دلم می خواست فرهاد (مجیدی) کنار حمید (استیلی) می بود. اختلاف نظر است دیگر…

تیم ملی امید - حمایت از این امیدی های نا امید

تیم ملی امید – حمایت از این امیدهای نا امید

خلاصه کلام

همانطور که علی پروین گفت؛اگر باشگاه ها همکاری کنند این تیم پتانسیل لازم برای رفتن به المپیک را دارد.اما تیمی که این چند روز تمرین کرد نه تمام بازیکنان را در اختیار داشت و نه بازی تدارکاتی در پیش دارد.با چنین شرایطی امیدی به این تیم امید نداریم.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
16 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان