ثبت نام در مسابقه میدون – ثبت نام کن یک میلیارد برنده شو!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۰۹

ثبت نام در مسابقه میدون

ثبت نام در مسابقه میدون از طریق وبسایت رسمی این مسابقه تلوزیونی به نشانی www.meidoun.ir صورت می گیرد. در مسابقه میدون تمام سعی بر این است که سطح درآمد شرکت کنندگان افزایش یابد.

با ثبت نام در مسابقه میدون می توان در یک مسابقه ی سالم وام یک میلیارد تومانی مسابقه را برنده شد که این وام میتواند کمک بسیار موثری بر کسب و کارهای خلاقانه و نو ظهور نماید.

مسابقه میدون طی تحقیقات میدانی که در کل کشور و بر روی بسیاری از شغل ها مختلف انجام شده است طراحی گردید و بر اساس آن یک سری دوره های آموزشی علمی در وبسایت این مسابقه قرار داده شد.

شرکت در مسابقه میدون

شرکت در مسابقه میدون

این دوره های آموزشی به منظور افزایش دانش علمی و عملی در چهار شاخه اصلی مدیریت که در کسب و کارهای موفق کلید اصلی می باشد طراحی شده است. با استفاده از این دوره های آموزشی مهارت های مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدریت ریسک و مدیریت عملیاتی افراد راغب به ایجاد کسب و کارهای جدید به شدت افزایش می یابد.

نکته جالب در ارتباط با وبسایت مسابقه میدون اینکه در این وبسایت بخشی به نام نیازمندی ها در نظر گرفته شده است که به منظور جذب ملزومات و سرمایه مورد نیاز برای شروع کسب و کار  می توان به این بخش مراجعه کرد.

نحوه ثبت نام در مسابقه میدون

ثبت نام در این مسابقه دو بخش دارد. هیئت منصفه و شرکت کننده مسابقه، جهت ثبت نام به عنوان شرکت کننده لازم است به صورت زیر اقدام نمایید.

جهت شرکت در مسابقه میدون نیاز است تا فرد یک کلیپ یک دقیقه ای از خود بگیرد و آن را به مسابقه ارسال نماید. این کلیپ باید شامل معرفی فرد، شهر، مشخصات کسب و کار، مزیت، سرمایه مورد نیاز و بازگشت سرمایه باشد.

در گرفتن کلیپ باید نکاتی منجمله محل مناسب فیلم برداری، وضوح صدا، تصویر برداری منظم، پوشش مناسب و کیفیت صدای خوب را رعایت نمایید. نکته مهم اینکه در انتهای کلیپ باید جمله جهت شرکت در مسابقه میدون را حتما ذکر نمایید. در صورت عدم ذکر کلیپ بررسی نمی شود.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان