جام جهانی شمشیربازی – ایران میزبان مسابقات کلاس A شمشیربازی جهان می باشد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۹

جام جهانی شمشیربازی در ایران

جام جهانی شمشیربازی شنبه و یکشنبه در ایران برگزار خواهد شد. دوم و سوم آذرماه زمانی است که برای برگزاری این مسابقات در نظر گرفته شده است. گمانه هایی وجود داشت که برگزاری این مسابقات به دلیل اتفاقات اخیر لغو شود اما لغو شدن این مسابقات تکذیب شد.

مهمانانی از آسیا، اروپا و آفریقا

ازبکستان،قزاقستان،رومانی،اوکراین،ایتالیا،اسپانیا،بلژیک،اردن،تونس،عراق،کویت و ترکیه ۱۲ کشوری هستند که در این مسابقات شرکت خواهند کرد.هرچند ابهامات و شایعاتی درباره لغو شدن این مسابقات وجود داشت اما برنامه ورود مهمانان از امروز چهارشنبه آغاز خواهد شد.

لغو مسابقات ورزشی

به دلیل حوادث اخیر کشور برخی از رقابت های ورزشی در زمان از پیش تعیین شده رگزار نشدند و برگزاری آنها به تعویق افتاد.اما فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد مسابقات جام جهانی شمشیربازی کلاس A جوانان در موعد مقرر برگزار خواهد شد.و هیچگونه مشکلی برای میزبانی وجود ندارد.فضل الله باقرزاده تاکید کرد: با کشورهای شرکت کننده مکاتبه داشتیم و به آنها اطمینان خاطر دادیم که مسابقات در موعد مقرر برگزار خواهد شد.تمامی اقدامات لازم برای یک میزبانی مطلوب صورت گرفته است و بر همین اساس، برنامه سفر تیم های شرکت کننده را دریافت کردیم. اوین گروه امروز چهارشنبه وارد ایران خواهند شد.

میزبانی هر ساله ایران جام جهانی شمشیربازی

همه ساله این رقابت ها در کشورمان برگزار میشود. این رقابت ها در اسلحه سابر و در رده سنی جوانان انجام میشود.امسال تیم ایران به عنوان میزبان ۲۰ شمشیرباز،و سایر تیم ها با مجموعا ۶۱ شمشیرباز در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

البته تیم عراق تعداد نفرات اعزامی تیمش را به صورت دقیق مشخص نکرده است! ما هم چون آقای باقرزاده رییس فدراسیون شمشیربازی کشور امیداریم جام جهانی شمشیربازی کلاس A جوانان مانند دوره های قبلی در سطحی بالا برگزار شود و تیم ایران بهترین نتیجه را در این دوره از رقابت ها به دست بیاورد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
3 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان