جایزه امی – نقش آفرینی دو دقیقه ای برد پیت نامزد جایزه امی شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۱۱
جایزه امی - نقش آفرینی دو دقیقه ای برد پیت نامزد جایزه امی شد

جایزه ای برای نقش دو دقیقه ای

برد پیت بازیگر نام آشنای هالیوود برای جایزه امی کاندید شده است. این هنرمند دوست داشتنی به دلیل نقش دو دقیقه ای که در سریال آمریکایی پخش زنده شنبه شب (Saturday Night Live) نامزد دریافت جایزه شده است. او در بخش نقش آفرینی برجسته توسط یک بازیگر مهمان در یک سریال کمدی، برای دریافت جایزه امی ۲۰۲۰ به عنوان نامزد انتخاب شده است. حالا باید دید این بازیگر برنده اسکار باز هم می تواند به افتخاراتش اضافه کند یا خیر.

جایزه امی - نقش آفرینی دو دقیقه ای برد پیت نامزد جایزه امی شد

جایزه امی – نقش آفرینی دو دقیقه ای برد پیت نامزد جایزه امی شد

برد پیت در نفش دکتر فائوچی

پیت در قسمتی از سریال پخش زنده شنبه شب در نقش دکتر فائوچی (پزشک ارشد کاخ سفید) ظاهر شد. این قسمت در واقع شروع پخش ماه آوریل این مجموعه تلویزیونی بود. در قسمت کوتاهی از این بخش، او از نقش خود خارج شد و از دکتر فائوچی برای شفافیت در اطلاع رسانی و همچنین از کادر درمانی کشورش تشکر و قدردانی نمود.

نکته جالب اینکه خود دکتر فائوچی در مصاحبه ای اعلام کرده بود اگر قرار باشد کسی نقشش را بازی کند، دوست دارد آن شخص برد پیت باشد. همچنین پس از پخش این سریال، دکتر فائوچی از نقش آفرینی هنرمندانه این بازیگر تشکر نمود. او گفت: از دید من کار این بازیگر بسیار عالی بود. من طرفدار سرسخت پیت هستم. همین دلیل هم باعث می شود همواره بگویم دوست دارم او نقشم را بازی کند. از نظر من کارش عالی بود و من به او بسیار علاقه دارم.

رقابت برای کسب جایزه امی

ستاره ۵۶ ساله برای کسب این عنوان باید از سد رقبای خوبی عبور کند. در این بخش دو نفر دیگر از ستاره های بزرگ هالیوود نیز کاندید شده اند. ادی مورفی و آدام درایور گه آنها هم در قسمت های دیگری از Saturday Night Live نقش های کوتاهی را ایفا کرده اند نامزد دریافت این جایزه شده اند.

سایر کاندیدهای این بخش عبارتند از:

دو پتل به خاطر بازی اش در سریال عشق امروزی (Modern Love)، فرد ویلارد به خاطر نقش آفرینی در سریال خانواده امروزی (Modern Family) و لوک کربی برای بازی به عنوان بازیگر مهمان در سریال خانم میزل شگفت انگیز (The Marvelous Mrs Maisel). سال گذشته هم کربی این جایزه را از آن خود کرده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان