جدایی مسی – جدایی از بارسلونا و پیوستن به منچستر سیتی، شایعه یا واقعیت؟

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۵
جدایی مسی - جدایی از بارسلونا و پیوستن به منچستر سیتی، شایعه یا واقعیت؟

آیا مسی قصد دارد نیوکمپ را ترک کند؟

خبر جدایی مسی از بارسلونا به سرعت در حال انتشار است. حالا دیگر این خبر یک شایعه ساده نیست و این بازیکن یه صورت جدی در حال برنامه ریزی برای جدایی از بارسلونا و نیوکمپ است. شب گذشته این بازیکن اسطوره ای اعلام کرد قصد دارد از باشگاهش جدا شود. این خبر مانند بمبی در رسانه های ورزشی عمل کرده است. در چند ساعت گذشته لیونل مسی تبدیل به اسم اول در اخبار ورزشی سراسر جهان شده است.

جدایی مسی - جدایی از بارسلونا و پیوستن به منچستر سیتی، شایعه یا واقعیت؟

جدایی مسی – جدایی از بارسلونا و پیوستن به منچستر سیتی، شایعه یا واقعیت؟

بمب خبری جدایی مسی از بارسلونا

پس از اینکه مسی این خبر را اعلام کرد چنان سر و صدایی در رسانه های ورزشی ایجاد شد که در کمتر از ۱۵ دقیقه تبدیل به ترند اول اخبار دنیا در توییتر شد. هشتگ های مسی به سیتی و یا بارتومئو اوت نیز جزو هشتگ های پرتکرار دنیای مجازی شد.

مارسلو بلچر خبرنگار جنجالی برزیلی ساعاتی قبل در صفحه شخصی خود در توییتر خبر از انتقال مسی به مچستر سیتی داده است. این جدیدترین خبر درباره انتقال این بازیکن به یک تیم جدید است. این خبرنگار همان کسی است که برای اولین بار خبر جدایی نیمار و اضافه شدن او به پاری سن ژرمن را اعلام کرده بود.

بلچر نوشت: مسی قصد دارد برای منچستر سیتی بازی کند. این جدایی قلب را می شکند اما اتفاقی است که رخ خواهد داد.

دوباره با گواردیولا

بچلر همواره اولین نفر در اعلام اخبار بزرگ نقل و انتقال است. این بار هم حدودا ۱۰ روز قبل از هر خبرنگار دیگری در دنیای فوتبال خبر جدایی مسی از بارسلونا را اعلام کرده بود. او در ویدیویی در صفحه توییترش اعلام کرد مسی همین امسال از بارسلونا جدا خواهد شد نه در سال ۲۰۲۱٫

حالا همه منتظر این هستن تا ببینند که مسی دوباره با گواردیولا کار خواهد کرد و شاگرد او خواهد شد یا این بار گفته های خبرنگار جنجالی برزیل درست از آب در نخواهد آمد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
14 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان