جسد پنج کودک – کشف جسد پنج کودک در شهر زولینگن آلمان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۵

حادثه تکان دهنده ناگوار در آلمان

جسد پنج کودک یک خانواده در خانه ای در شهر زولینگن آلمان کشف شده است.  مادر این کودکان که مظنون به قتل است، خود را زیر قطار انداخته، اما با جراحاتی به بیمارستان منتقل شده است. استفان ویاند، سخنگوی پلیس ووپرتال در ایالت نوردراین-وستفالن آلمان درباره کشف جسد ۵ کودک در یک آپارتمان در شهر زولینگن اعلام کرد: در حال حاضر مظنون اصلی مادر ۲۷ ساله آنها است.وی افزود: مادر این کودکان پس از حادثه مذکور اقدام به خودکشی در ایستگاه راه‌آهن مرکزی دوسلدورف کرده و خود را جلوی قطار انداخته است.

تنها کودک ۱۱ ساله این خانواده سالم مانده است. جسد پنج کودک از یک تا هشت ساله در منزل شان در شهر زولینگن، بعد از ظهر روز پنج شنبه کشف شده اند.  این حادثه سراسر آلمان را تکان داد. مادر این کودکان که یک خانم ۲۷ ساله آلمانی است، به هنگام کشف اجساد در خانه نبوده است. طبق بررسی های پلیس مادر این کودکان دقایقی قبل از کشف این اجساد، در مرکز قطار شهر دوسلدورف خودش را مقابل یک قطار در حال حرکت انداخته و با جراحاتی به بیمارستان منتقل شده است. این مادر آلمانی یک کودک یازده ساله دیگر هم دارد که زنده مانده است.

جسد پنج کودک – کشف جسد پنج کودک در شهر زولینگن آلمان

کودکان به قتل رسیده

براساس اطلاعات منتشر شده، مادر این کودکان مظنون به قتل است. مادربزرگ این کودکان اندکی پس از تماس با مادر آن‌ها، ماجرا را به پلیس اطلاع داده است. کودکانی که به قتل رسیده اند، سه دختر ۱۸ ماهه، دو ساله و سه ساله، و دو پسر شش و هشت ساله هستند.

پسر ۱۱ ساله این خانواده ظاهراً مادرش را تا مرکز قطار در شهر دوسلدورف همراهی کرده و از آنجا به تنهایی پیش مادربزرگش در شهر مونشن گلادباخ رفته است.تیم کورسباخ، شهردار زولینگن روز پنجشنبه به محل حادثه رفت و گفت: «امروز روزی است که ما همه در زولینگن غمگین هستیم و این رویداد ما را عمیقاً متاثر کرده است.» تحقیقات برای روشن شدن ابعاد حادثه آغاز شده اما هنوز جزئیات آن مشخص نبوده و از مادر نیز بازپرسی به عمل نیامده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
7 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان