جشنواره فیلم برلین – لیست فیلمهای این جشنواره اعلام شد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۲۵

فیلم های جشنواره بین المللی فیلم برلین

جشنواره فیلم برلین که هفتادمین دوره ی خود را در سطح بین المللی برگزار می کند اسامی بیست و چهار فیلم را برای شرکت در این دوره از جشنواره اعلام نمود که برای بردن جایزه ی خرس طلایی این جشنواره قرار است با هم رقابت کنند. این بیست و چهار فیلم متعلق به هجده کشور جهان هستند. هیئت داوران بخش فیلم های کوتاه جشنواره فیلم برلین یک انیمیشن ساز مجارستانی، یک هنرمند ترکیه ای و جرمی موسز از یک کشور آفریقایی هستند. این دوره از جشنواره از تاریخ ۲۰ فوریه تا اول مارس (۱ تا ۱۱ اسفند) برگزار می‌شود .

اسامی فیلم های کوتاه منتخب

«در ورودی شب» به کارگردانی «آنتون بیالاس»، «۲۰۰۸» به کارگردانی «بلیک ویلیامز» ، «آلیتچ منفی» به کارگردانی «لاورنس بونوین»، «آتکوریماس» به کارگردانی «لاریناس باریسا» ، «دلیل مرگ» به کارگردانی «یوتی میستری»، «کسی که باران را حمل می‌کند» به کارگردانی «ماریانا متیویر»، «یک تظاهرات» به کارگردانی «ساشا لیتوینستوا» و «بنی واگنر» ، «کَف» به کارگردانی «عمر الهامی»، «فیلیپینی» به کارگردانی «راقائل مانوئل»، «روح مکان» به کارگردانی «آدرین ماریگو»، «دختر و پیکر» به کارگردانی «شارلوت مارس» ، «روز ناشناس» به کارگردانی «اکال میتال»، «انسان» به کارگردانی «عمر استرنبرگ»، «چگونه ناپدید شویم» به کارگردانی «رابین کلنگل»، «لئونارد مولنر» و «میشل استامپ» ، «ایستگاه هانتسویل» به کارگردانی «کریس فیلیپونه» و «جمی ملتزر» ، «گل آذین» به کارگردانی «نیکلاس اشمیت»، «این کوه مناسب نبود، محمد» به کارگردانی «میلی پشر»، «کهکشان همزاد من» به کارگردانی «ساشا سویرسکی»

دیگر فیلم های منتخب جشنواره

«پلی‌بک. تمرین یک خداحافظی» به کارگردانی «آگوستین کامدی»، «پس ما زندگی می‌کنیم» به کارگردانی «راند ابوفکر» ، «Stump the Guesser» به کارگردانی «گای مادین»، «اوا جانسن» و گالن جانسن»، «T» به کارگردانی «کیشا ویترسپون»، «منطقه یونیون» به کارگردانی آدام میکس»، «Veitstanz/Feixtanz» به کارگردانی «گابریل استوتز».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان