جشن حافظ – بیستمین دوره به صورت مجازی برگزار خواهد شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۴

برگزاری جشنواره به صورت مجازی

با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، جشن حافظ امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد. دبیر این جشن این حبر را اعلام و اضافه کرده است: نامزدها و برگزیدگان این دوره را به صورت اینترنتی معرفی خواهیم نمود.

جشن حافظ - بیستمین دوره به صورت مجازی برگزار خواهد شد

جشن حافظ – بیستمین دوره به صورت مجازی برگزار خواهد شد

بیستمین دوره جشن حافظ

امید معلم دبیر این جشنواره در این مورد گفت: امسال بیستمین دوره این مراسم راتجربه خواهیم کرد. امسال کشورمان اتفاقات زیادی را از سر گذرانده است. ویروس کرونا هم یکی از این موارد و اتفاقات است. این وبروس بسیاری از جشنواره ها و رویدادهای مهم سینمای جهان را تحت تاثیر قرار داده است. این روزها بسیاری از سینماها تعطیل هستند و جشنواره های بزرگ لغو شده اند. جشن حافظ هم تحت تاثیر کووید ۱۹ واقع شده است. اما این جشن لغو نخواهد شد. آن را به سال آینده هم موکول نخواهیم کرد. بلکه به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد.

یک اتفاق تازه

دبیر این جشن، امید معلم در ادامه گفت: امسال امید داریم بتوانیم شکل جدیدی از برگزاری جشنواره را تجربه کنیم و آن را به صورت مجازی اجرا کنیم. امیدواریم با کمک و مشارکت مردم و هنرمندان این تجربه تبدیل به اتفاقی تازه و خوشایند گردد. هدف و منظور ما این است که با اجرای این برنامه سلامت هنرمندان و مردم را به خطر نیندازیم. بنابراین اجرای مجازی می تواند تصمیم درستی باشد. امیدواریم با اجرای متفاوت این رویداد فرهنگی بتوانیم شوری که همواره در این جشن جاری بوده را مجدد تجربه کنیم. امیدواریم روزهای سخت مبارزه و مقابله با این بیماری زودتر پایان یابد تا بتوانیم به روتین برگزاری ها و مراسم بازگردیم.

با توجه به این نحوه برگزاری این جشن به طور حتم تغییراتی خواهد داشت. در برخی رشته ها جوایز متعددی اهدا خواهد شد. اخبار دقیق تر از تصمیمات نهایی طی روزهای آینده توسط دبیر جشنواره اعلام خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان