جشن خانه سینما – لغو جشن سالانه خانه سینما به دلیل کرونا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۲۷

لغو جشن سالانه

جشن خانه سینما . دبیر انجمن برنامه ریزان و دستیاران کارگردان پیش از این از لغو جشن سالانه این انجمن خبر داده بود. طی بیانیه ای که این انجمن منتشر کرده بود، گفته شده بود: برنامه ریزی ها برای برگزاری مراسم سالانه این انجمن با حضور تمامی مهمانان و اعضا در حال انجام بود. قرار بود بیستم بهمن ماه بعد از یکسال وقفه، این مراسم برگزار شود. اما با توجه به شرایط پیش آمده و به جهت حفظ سلامت مهمانان و اعضا، لغو آن مسجل شد. امید داریم با بازگشت شرایط به حالت طبیعی در زمانی مناسب این مراسم را برگزار کنیم.

لغو جشن سالانه خانه سینما به دلیل کرونا

لغو جشن سالانه خانه سینما به دلیل کرونا

کمک به معیشت اعضا به جای جشن خانه سینما

همایون اسعدیان کارگردان نام آشنای کشورمان و رییس هیئت مدیره خانه سینما درباره برگزاری این مراسم گفته است: هنوز فرصت نشده اعضای هیئت مدیره با هیئت مدیره آکادمی جشن خانه سینما صحبت کنند. مطمئنا در روزهای آینده صحبت های بیشتری در این رابطه خواهیم داشت. تا امروز نظر تمام اعضای هیئت مدیره خانه سینما این بوده است که در شرایط فعلی اقتصادی این هزینه ها را انجام ندهیم. اگر بودجه ای هم وجود دارد ترجیح بر این است که این بودجه صرف معیشت اعضا شود.

اسعدیان در ادامه افزود: در حال حاضر اولویت این است که به نیازهای اعضای خانه سینما بپردازیم. گمان می کنم با توجه به شرایط اقتصادی کنونی برگزاری جشن مانند سال های گذشته کار درستی نباشد. در همین رابطه به اصناف دیگر هم اعلام کرده ایم که به جشن های مستقل بودجه ای اختصاص داده نخواهد شد.

برگزاری جشن با کمترین هزینه

هنوز هم احتمال برگزاری جشن خانه سینما وجود دارد. البته به شیوه جدید و با تغییر و تحولاتی در نحوه برگزاری. مشخص نیست در طول ماه های آینده شرایط کشور از نظر گسترش ویروس کرونا چگونه باشد. بنابراین باید با دوستان در زمان برگزاری جشن بزرگداشت سینمای ایران، مذاکراتی انجام دهیم. ممکن است به صورت نمادین برای گرامی داشت روز ملی سینما با کمترین هزینه به یک طرح برسیم و آن را عملی کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان