جف بریجز – ابتلای بازیگر برنده اسکار به سرطان

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۳۰
جف بریجز - ابتلای بازیگر برنده اسکار به سرطان

بازیگر مشهور مبتلا به سرطان شد

ستاره مشهور آمریکایی دنیای سینما، جف بریجز مبتلا به سرطان غدد لنفوی شده است. این بازیگر شخصا این خبر را در فضای مجازی اعلام کرده و اضافه نموده در حال سپری کردن دوره درمان است. او در این رابطه نوشته است: هر چند این بیماری خطرناک است اما با وجود تیم پزشکی خوب و درمان مناسب احساس خوش‌شانسی می‌کنم. در واقع او به سرطان لنفوم (که تحت عنوان سرطان غدد لنفاوی هم شناخته می‌شود) مبتلا شده، ولی امید زیادی به شکست دادن آن دارد.

جف بریجز - ابتلای بازیگر برنده اسکار به سرطان

جف بریجز – ابتلای بازیگر برنده اسکار به سرطان

کارنامه هنری جف بریجز

بازیگر مطرح هالیوود در توییتر نوشته امید فراوانی به شکست بیماری دارد. او همچنین اعلام کرد هواداران بی شمارش را از مراحل درمانش باخبر خواهد کرد. او در توییت دیگری در مورد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا صحبت کرد. بریجز نوشت: با تمام وجود از خانواده عزیزم و اطرافیانم تشکر می کنم و از پشتیبانی آنها در این روزهای سخت سپاسگزارم. همچنین از همه شما می خواهم در انتخابات شرکت کرده و رای بدهند. در این موضوع باید همه کنار هم بایستیم.

بریجز از دهه ۵۰ میلادی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد و قدم به قدم مسیر موفقیت و شهرت را پیمود. در کارنامه او هفت نامزدی اسکار به چشم می خورد. از میان این موارد او برای فیلم سینمایی دل دیوانه (Crazy Heart) توانست جایزه ارزشمند اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی را به دست بیاورد. این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد گلدن گلوب را نیز به همراه داشت.

این بازیگر برنده اسکار اخیرا به همراه دخترش کتابی هم منتشر کرده است. Daddy Daughter Day در واقع کتابی به قلم دختر این بازیگر ایزابل بریجز است که جف نقاشی‌های داخل کتاب را به عهده داشته است. سریال The Old Man هم آخرین کار تصویری این بازیگر سرشناس است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان