جلسه هیئت مدیره – جلسه سرنوشت ساز امروز در هیئت مدیره استقلال

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۸

وقوع اتفاقات جدید در تیم استقلال

با برگزاری جلسه هیئت مدیره استقلال هر لحظه ممکن است یک اتفاق جدید رخ دهد. اگر سعادتمند برود احتمال دارد که فرهاد مجیدی برگردد. اگر او بماند ممکن است به حرفش عمل کند و الکس نوری را به استقلال بیاورد. البته که باید از او پرسید با کدام پول چنین اقدامی خواهد کرد؟ همچنین ممکن است سعادتمند با ماندنش یک مربی داخلی به جز نامجو مطلق به استقلال بیاورد. امروز این جلسه برگزار خواهد شد. هیئت مدیره هم دیگر از سعادتمند حمایت نمی کنند. باید دید حاصل این جلسه چه خواهد بود.

جلسه هیئت مدیره - جلسه سرنوشت ساز امروز در هیئت مدیره استقلال

جلسه هیئت مدیره – جلسه سرنوشت ساز امروز در هیئت مدیره استقلال

جلسه هیئت مدیره

سعادتمند با ماندنش به دنبال جذب الکس نوری خواهد بود. البته در اینکه این موضوع تا چه حد شعار است یا واقعیت مشخص نیست. حتی مشخص نیست سعادتمند واقعا بخواهد اینکار را انجام دهد.

اگر سعادتمند از استقلال به هر دلیلی جدا شود، اتفاقات دیگری رقم خواهد خورد. با رفتن او شرایط بازگشت فرهاد مجیدی مهیا می گردد. مجیدی قبلا مایل بود کسی مثل موسوی یا خلیل‌زاده مدیرعامل باشگاه شود و مسلما درخواست ها و علایقش تغییر خاصی نکرده است. از آنجا که از گوشه و کنار هم خبر می رسد احتمالا با بازگشت مجیدی نامجو مطلق هم برکنار می شود، احتمال اینکه خسرو حیدری به عنوان دستیار مجیدی انتخاب شود زیاد است.

این تیم علاوه بر مسائل و مشکلات سرمربی و دستیار آن و مدیرعامل باید به دنبال مربی دروازه بان ها و آنالیزور هم باشد.

افزایش مشکلات

با توجه به وضعیت حاکم بر باشگاه استقلال بعید نیست که برخی از قراردادهای سنگین هم فسخ گردد. حتی ممکن است بازیکنانی مثل قایدی، دیاباته و علی کریمی از این تیم جدا شوند. اگر چنین شود مشکلات این تیم بیش از پیش هم خواهد شد. قبل از هر چیزی باید وضعیت کادر فنی و مدیرعامل باشگاه مشخص شود. بازیکنان جدید تیم را سرمربی انتخاب نکرده و هنوز هم مشخص نیست در نهایت سرمربی برای فصل بعدی چه کسی خواهد بود. باید دید این باشگاه می تواند سر و سامانی به وضعیت خود بدهد و انتظارات هواداران خشمگین خود را برآورده سازد یا خیر.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان