جنجال تازه – قرنطینه بحث برانگیز بهاره رهنما

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۱
جنجال تازه - قرنطینه بحث برانگیز بهاره رهنما

بازیگر پرحاشیه به کرونا مبتلا شد

در سال های اخیر نام بهاره رهنما با جنجال و حاشیه عجین شده است. گویا این بازیگر قصد ندارد به حاشیه هایش پایان دهد. جنجال تازه این خانم بازیگر در پی خبر ابتلای وی به کووید ۱۹ ایجاد شده است. داستان از آنجا شروع شد که روز گذشته او در صفحه اینستاگرامش متنی منتشر کرد و خبر داد که به کووید ۱۹ دچار شده است.

جنجال تازه - قرنطینه بحث برانگیز بهاره رهنما

جنجال تازه – قرنطینه بحث برانگیز بهاره رهنما

جنجال تازه بهاره رهنما

این بازیگر در اینستاگرام خود نوشت: چهارده روز است به کرونا مبتلا شده است و روز هفتم قرنطینه را سپری می کند. همچنین در ادامه افزوده است: با یاری خداوند و دعای خانواده و با لطف فرشتگان و ائمه اطهار این روزها را در منزل می گذراند.

همین متن کوتاه برای ایجاد جنجالی علیه این خانم بازیگر کافی بود. بسیاری در فضای مجازی از بی مسئولیتی این بازیگر به خشم آمده اند. اینکه چرا با اینکه ۱۴ روز از بروز علائم او گذشته؛ او تنها ۷ روز است که خود را قرنطینه کرده است؟ بسیاری از منتقدان بهاره رهنما معتقدند بازیگران باید رفتاری داشته باشند تا الگویی برای افراد جامعه باشند. حالا اینکه فردی هفت روز با علم بر اینکه علائم بیماری کرونا را دارد باز هم در اجتماع فعالیت می کرده است، به هیچ عنوان قابل قبول نیست. به خصوص از طرف یک چهره شناخته شده.

کرونایی ها

پیش از بهاره رهنما بازیگران دیگری مثل کیانوش گرامی و لیلا بلوکات هم درگیر این بیماری شده بودند. البته بهاره رهنما در اینستاگرام به این نکته نیز اشاره کرده بود که در خوشبختانه در حال بهبودی است و از پزشکان طب سنتی نیز بسیار تشکر نمود.

طبق توصیه پزشکان افرادی که علائمی شبیه به کرونا دارند بلافاصله باید خود را قرنطینه نموده و حتی از افراد خانواده خود نیز دور گردند. پزشکان بارها در مورد اختصاص یک اتاق مجزا برای بیماران کرونایی در منزل هشدار داده اند. بنابراین اگر علائم این بیماری در شما بروز نمود لطفا آن را جدی بگیرید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان