جوایز فیلم آسیایی – رقابت بین فیلم های شیطان وجود ندارد و انگل

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۶
جوایز فیلم آسیایی - رقابت بین فیلم های شیطان وجود ندارد و انگل

رقابت بین فیلم های تحسین شده

فیلم ایرانی شیطان وجود ندارد ساخته محمد رسول اف و فیلم انگل به کارگردانی بونگ جون هو نامزد دریافت جوایز فیلم آسیایی شده اند. فیلم انگل فیلم تحسین شده ای است که سال گذشته در مراسم اسکار موفق شد برنده جایزه بهترین فیلم این مراسم گردد. فیلم شیطان وجود ندارد هم در زمستان گذشته موفق شد جایزه خرس طلایی جشنواره فیلم برلین را به دست بیاورد. رقابت این دو فیلم تحسین شده در این جشنواره بسیار جذاب است.

جوایز فیلم آسیایی - رقابت بین فیلم های شیطان وجود ندارد و انگل

جوایز فیلم آسیایی – رقابت بین فیلم های شیطان وجود ندارد و انگل

جوایز فیلم آسیایی

علاقمندان به سینما بسیار کنجکاو هستند که بدانند نتیجه چه خواهد شد و جایزه به کدامیک از این دو فیلم سینمایی تعلق خواهد گرفت. چهاردهمین دوره جوایز فیلم آسیایی، در تاریخ بیست و سوم مهر ماه امسال برندگان در شاخه های مختلف را معرفی خواهد کرد.

شیطان وجود ندارد فیلمی ساخته محمد رسول اف و به تهیه کنندگی مشترک او و کاوه فرنام و فرزاد پاک است. در بخش بهترین فیلم، این فیلم ایرانی با فیلم‌های The Parasite “انگل” از کره جنوبی، “خداحافظ پسرم” از چین، “سیلی” از هند، “آفتاب” از تایوان و “به هستی گوش بسپار” از ژاپن رقابت خواهد داشت.

شیطان وجود ندارد

این فیلم تولید سال ۱۳۹۸ است. فیلم چهار داستان از چهار شخصیت را روایت می‌کند که در معرض یک انتخاب اخلاقی غیرقابل‌تصور، اما ساده قرار می‌گیرند. انتخابی که می کنند به‌طور مستقیم و غیرمستقیم بر روابط و همه زندگی آن‌ها اثر می‌گذارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان