جی کی رولینگ – کتاب جدید جی کی رولینگ پرفروش ترین کتاب بریتانیا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۵
کتاب جدید جی کی رولینگ پرفروش ترین کتاب بریتانیا

پرفروش ترین کتاب بریتانیا

کتاب جدید جی کی رولینگ نویسنده پرآوازه انگلیسی هفته گذشته راهی بازار شد و حالا این کتاب تبدیل به پرفروش ترین کتاب حال حاضر بریتانیا شده است. خون دردسرساز عنوان کتاب جدید رولینگ است که در هفته اول تبدیل به پرفروش ترین کتاب از مجموعه  کارآگاهی استرایک شده است. رولینگ اخیرا جنجال و حواشی زیادی را پشت سر گذاشته و نقدهای شدیدی نیز دریافت کرده است. اما باز هم کتاب ۹۰۰ صفحه ایش در مدت زمان کمی پرفروش ترین شد.

کتاب جدید جی کی رولینگ پرفروش ترین کتاب بریتانیا

کتاب جدید جی کی رولینگ پرفروش ترین کتاب بریتانیا

کتاب جدید جی کی رولینگ

این کتاب از مجموعه رمان هایی با محوریت شخصیتی است که با نام مستعار رولینگ یعنی رابرت گالبرایت منتشر شده و داستانش درباره یک قاتل زنجیره‌ای مرد است که با پوشیدن لباس زنان به فریب قربانیان خود می‌پردازد.

مدتی قبل سایت تلگراف قاتل این داستان را یک شخصیت ترنس دانسته بود. پس از آن عده کثیری نسبت به این کتاب موضع گیری کرده و اعلام کردند این داستان اینگونه افراد را معرض نفرت و خطر قرار داده است. نویسنده سری کتاب های هری پاتر تا کنون در مقابل این جنجال ها سکوت کرده و فقط گفته  این شخصیت را بر مبنای دو قاتل در زندگی واقعی خلق کرده است. مدتی قبل او یک سخنرانی در رابطه با افراد ترنس داشت که بعضی سخنان او را به معنای مخالفت با این افراد برداشت کردند. گفته می شود او در کتاب جدیدش هم این افراد را زیر سوال برده است.

البته به نظر می رسد این جنجال ها موجب فروش بهتر این کتاب هم شده است. تا جاییکه در هفته اول ۶۵ هزار نسخه از آن به فروش رفته است.

مجموعه داستان

خون دردسرساز پنجمین کتاب از مجموعه کتاب‌های کارآگاه استرایک است. رولینگ این مجموعه داستان را با نام مستعار و برای بزرگسالان منتشر کرده است. این نخستین مجموعه داستانی است که این نویسنده مشهور برای بزرگسالان نوشته است. کتاب خون دردسرساز اولین کتاب از بین پنج کتاب این مجموعه کارآگاهی از نظر فروش در هفته اول شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 − 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان