حادثه مدرسه کانکسی – آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی دزفول

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۰۵
آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی دزفول

سوختگی ۶ نفر در سردشت دزفول

حادثه مدرسه کانکسی در سردشت دزفول منجر به سوختگی ۶ نفر شده است. رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز گفت: از این تعداد سه نفر معلم و سه نفر دانش‌آموز هستند. متأسفانه یکی از دانش آموزان دچار سوختگی ۸۵ درصدی شده است. دانش آموز دیگری ۵۷ درصد و یکی از معلمان هم دارای سوختگی ۳۷ درصدی است. در روزهای اول یکی از معلمان با رضایت شخصی به یکی از بیمارستان‌های اصفهان اعزام شد و در حال حاضر پنج نفر در بیمارستان طالقانی اهواز بستری هستند.

آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی دزفول

آخرین وضعیت مصدومان حادثه مدرسه کانکسی دزفول

مصدومان حادثه مدرسه کانکسی

دکتر پیمان نجاتی در مورد مصدومان این حادثه اضافه کرد: دو دانش‌آموز و یک معلم در بخش مراقبت‌های ویژه هستند و یک معلم و یک دانش‌آموز دیگر نیز در بخش سوختگی مردان هستند و حال عمومی خوبی دارند. بیماران بستری در بخش ویژه یکی از دانش‌آموزان دچار سوختگی ۸۵ درصد و دیگری ۵۷ درصد و یک معلم نیز دچار سوختگی ۳۷ درصدی هستند.

دکتر نجاتی همچنین افزود: با توجه به اینکه با گذشتن زمان وضعیت بیمار مشخص می‌شود، بنابراین مشخص نیست وضعیت بیمار در آینده چگونه خواهد بود.

هفته گذشته در یک مدرسه که در واقع یک کانکس در منطقه چشمه شیرین بخش سردشت دزفول بود حادثه دلخراشی رخ داد. دلایل آتش‌سوزی این مدرسه هنوز در دست بررسی است و رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز نیز گفته از علت این خادثه بی خبر و تنها با پذیرش بیماران در ارتباط بوده است.

اما وزارت آموزش پرورش اعلام کرده است که این سوختگی ها بر اثر برخورد صاعقه با کانکس اتفاق افتاده است. سه جوان آسیب دیده نیز برای کمک به محل حادثه رفته بوده اند. وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است: این حادثه حوالی ساعت ۲۱ سه‌شنبه سی دی ماه رخ داد و متاسفانه بر اثر برخورد صاعقه به کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی، سه نفر از معلمان در منطقه چشمه شیرین و کنگرستان بخش سردشت دزفول دچار سوختگی شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان