حامد بهداد – اخذ مجوز برای اولین آلبوم رسمی حامد بهداد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۰۸
اخذ محوز برای اولین آلبوم رسمی حامد بهداد

هزار هیچ

هزار هیچ، عنوان اولین آلبوم رسمی حامد بهداد است که مجوز انتشار گرفته است. این آلبوم موسیقی به زودی راهی بازار خواهد شد. این خبر را روابط عمومی دفتر موسیقی تایید و اعلام کرده آلبوم هزار هیچ به خوانندگی و آهنگسازی حامد بهداد، در هفته پایانی آذر ماه مجوز انتشار گرفته است.

این آلبوم در سبک بلوز و راک تهیه و ضبط شده و در آن از اشعار حافظ بهره گرفته شده است. مسئولیت تنظیم آهنگ ها نیز بر عهده مسعود فیاض‌زاده بوده است.

اخذ محوز برای اولین آلبوم رسمی حامد بهداد

اخذ محوز برای اولین آلبوم رسمی حامد بهداد

خوانندگی حامد بهداد

کمتر کسی است که حامد بهداد را در قامت یک بازیگر نشناسد. اما حالا او پس از مدت ها حضور در گروه دارکوب به عنوان خواننده و همراهی این گروه در برخی آثارشان، اولین آلبوم رسمی خود را منتشر خواهد نمود.

او در سال ۹۰ گروه دارکوب را در اجرایی در سالن اریکه ایرانیان تهران با چند قطعه و به سرپرستی همایون نصیری همراهی نیز کرده بود. بهداد در سال ۸۸ در فیلم سینمایی «کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره» بازی کرد. این فیلم که ساخته بهمن قبادی است به موضوع موسیقی زیرزمینی در ایران می پردازد. وی در این فیلم سینمایی بازیگر نقش اصلی بود و نقش جوانی موزیسین و عاصی را ایفا می کرد.

علاقه به موسیقی

بهداد پیش تر در مصاحبه ای گفته بود: زمانی که در دانشگاه پذیرفته شدم، مادرِ مادرِ مادرم که به ایشان خانم جان می‌گفتیم، با پولی که برای خود جمع کرده بود یک ضبط برایم خرید؛ و من در دوران دانشجویی به واسطه آن ضبط موسیقی‌هایی که دوست داشتم را می‌شنیدم. خداوند او را مورد رحمت خود قرار دهد. همیشه از او سپاسگزارم که در آن سن و سال به خوبی می دانست من عاشق موسیقی هستم و باید فرصت گوش کردن به آن را داشته باشم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان