حذف اثر انگشت با استامپ – حذف اثر انگشت با استامپ در انتخابات

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۱۱

حذف اثر انگشت با استامپ در انتخابات

جمال عرف، رییس ستاد انتخابات کشور در نشست خبری امروز گفت: با فعال سازی احراز هویت الکترونیکی، اخذ اثر انگشت با استامپ در انتخابات حذف شد. عرف همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص نحوه اتخاذ تدابیری برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان در انتخابات به دلیل بیماری کرونا، گفت:
در انتخابات سال گذشته نیز با هماهنگی ای که با ناظر انتخابات صورت گرفت، استامپ جوهر را حذف کردیم، اساسا با وجود دستگاه احراز هویت، اخذ اثر انگشت با استامپ معنی ندارد و افراد صرفا با کد ملی احراز هویت می شوند.

جمال عرف در حاشیه بازدید از مرکز طراحی و تولید تعرفه های انتخاباتی، ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت زینب سلام الله علیها، اظهار کرد: در برنامه های ستاد انتخابات کشور با همراهی نمایندگان شورای نگهبان، برنامه بازدید از چاپ تعرفه ها داشتیم.

تعرفه ها با امنیت بالا

رییس ستاد انتخابات کشور  افزود: آن چیزی که برای ما مهم است، این است که تعرفه ها با امنیت بالا تهیه شوند تا مردم ما مطمئن باشند که مطلقا هیچ گونه امکانی برای جعل تعرفه ها، وجود ندارد. خوشبختانه در این بازدید نشان داده شد که از همه مولفه های امنیت ساز و فاکتورهای امنیتی ضدجعل در تعرفه ها استفاده شده است.

حذف اثر انگشت با استامپ در انتخابات

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: به لحاظ زمانی تا پایان اسفند امسال فرایند چاپ تمام خواهد شد و سال آینده با هماهنگی ناظرین محترم شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی، بحث انتقال به استان ها را انجام خواهیم داد تا تعرفه ها به موقع در اختیار حوزه ها و پس از آن شعب انتخابات قرار گیرد که مردم با خیال راحت در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شرکت کنند و انتخاباتی امن برگزار شود.

عرف همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص نحوه اتخاذ تدابیری برای حفظ سلامتی شرکت کنندگان در انتخابات به دلیل بیماری کرونا، گفت: در انتخابات سال گذشته نیز با هماهنگی ای که با ناظر انتخابات صورت گرفت، استامپ جوهر را حذف کردیم، اساسا با وجود دستگاه احراز هویت، اخذ اثر انگشت با استامپ معنی ندارد و افراد صرفا با کد ملی احراز هویت می شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان