حراج – بارسا برای جبران ضررهای مالی ستارگانش را می فروشد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۳۰
حراج - بارسا برای جبران ضررهای مالی ستارگانش را می فروشد

بارسا برای جبران ضررهای مالی ستارگانش را می فروشد

باشگاه بارسلونا در نتیجه افزایش مشکلات مالی قصد دارد بازیکنانش را به حراج بگذارد! خبرگزاری ESPN از منابع نزدیک به این باشگاه این مطلب را نقل کرده است. تعلیق لیگ بخش بزرگی از درآمدهای این باشگاه را از بین برد. باشگاه قصد دارد تا با نقل و انتقالات ضررها را جبران نماید. بنابراین به جز سه بازیکن هیچ یک از اعضای این تیم از ماندن در نیوکمپ اطمینان نخواهند داشت.

حراج - بارسا برای جبران ضررهای مالی ستارگانش را می فروشد

حراج – بارسا برای جبران ضررهای مالی ستارگانش را می فروشد

درآمد زایی از فروش بازیکن

لینول مسی، مارک آندره تراشتگن و فرنکی دیونگ تنها بازیکنانی هستند که در حاشیه امن قرار دارند. تابستان سال جاری باشگاه بارسلونا قصد دارد تا بیشتر از طریق فروش بازیکن برای جبران کمبود بودجه اقدام کند. بنابراین مبلغ زیادی صرف خرید بازیکنان نخواهد شد. رییس باشگاه قبلا گفته بود این باشگاه می تواند بهترین بازیکنان جهان را جذب کند. اما پس از شیوع کرونا وی هشدار داد که قراردادها کاملا متفاوت با قبل خواهند بود. او گفت: در زمان نقل و انتقال پول های کلان جا به جا نخواهد شد. البته که کرونا باعث این امر است.

خریدهای جدید و حراج قدیمی ها

دو خرید بارسلونا برای تابستان قطعی شده اند. یکی فرانسیسکو ترینکائو مهاجم تیم براگا که ۳۰ میلیون یورو قیمت دارد. بازیکن دیگر پدری هافبک تیم لاس‌ پالماس است که رقم اولیه قراردادش ۵ میلیون یورو اعلام شده است. این باشگاه نیاز به مهاجمی درجه یک نیز دارد. لائوتارو مارتینس یا نیمار گزینه های اصلی هستند. یک دفاع راست جدید و یک مدافع میانی هم برای پر کردن جای پیکه نیاز است.

به هر حال خبرهای زیادی به گوش می رسد که حاکی از فروش بازیکنان بارسلونا است. یا اینکه بازیکنان برای کاهش رقم خرید معاوضه خواهند شد. با این حساب احتمالا در تابستان امسال افرادی چون سرخیو بوسکتس، آنتوان گریزمان، سرخی روبرتو، عثمان دمبله، آرتورو ویدال و لوئیس سوارس به حراج گذاشته خواهند شد!

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان