حمله نظامی ایران به اسرائیل

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۳

حمله نظامی ایران به اسرائیل

حمله نظامی ایران به اسرائیل بهانه جدیدی شد تا رژیم منفور صهیونیستی حمله بامداد یکشنبه خود به مناطقی از دمشق را توجیه کند. بنا به گزارش خبرگزاری های سوریه، اسرائیل اقدام به حملات هوایی به نقاط مختلف دمشق نموده است.

همچنین رژیم صهیونیستی حملاتی را به فرودگاه نظامی المزه در جنوب دمشق انجام داده است که انفجارات عظیمی را سبب شده است. این امر سبب شد تا پدافند هوایی سوریه حالت آماده باش به خود بگیرد.

نکته جالب اینکه خبرگزاری های رژیم صهیونیستی که در حملات گذشته سکوت اختیار کرده بودند در این مورد با شدت تمام این حملات را از همان ابتدا پوشش دادند. همچنین به گزارش این خبرگزاری ها با حملات صورت گرفته، وضعیت آماده باش در مناطق اشغالی اعلام شده است.

حمله نظامی ایران به اسرائیل ادعایی جدید

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دلیل اصلی این حمله نابخردانه را حمله پهبادی ایران به اسرائیل اعلام کرد. وی ادعا کرد که جهت جلوگیری از حمله پهبادی ایران به این رژیم اقدام به حمله هوایی به مناطقی از دمشق نموده است.

نتانیاهو در ادامه ادعا های کذبش بر علیه جمهوری اسلامی گفت: من به ارتش دستور دادم برای هر سناریویی آماده باشند. ما به اقدام علیه ایران و وابستگانش ادامه می‌دهیم.

یکی از خبرنگاران رژیم صهیونیستی در صفحه توئیتری خود با توضیح اینکه حملات به سوریه کماکان به پایان نرسیده است، گفت ارتش رژیم صهیونیستی سامانه پدافندی خود را به منظور مقابله با پاسخ احتمالی ایران سوریه و لبنان به مناطق اشغالی ارسال کرده است.

بنیامین نتانیاهو همچنین جهت هماهنگی های بیشتر جلساتی را با سران نظامی رژیم صهیونیستی ترتیب داده است.

حال باید دید ادعای این رژیم ساختگی مبنی بر حمله پهبادی ایران به اسرائیل چه عواقبی را برای آن در پی خواهد داشت و متحدان استراتژیکی سوریه چه واکنشی را به این حملات خواهند داد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان