• صفحه اصلی
  • >
  • ویدیو ها
  • >
  • نانسی پلوسی – پاره کردن متن سخنرانی ترامپ به عنوان مودبا‌نه‌ترین کار

نانسی پلوسی – پاره کردن متن سخنرانی ترامپ به عنوان مودبا‌نه‌ترین کار

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۶

نانسی پلوسی: برای این‌که مانیفستِ دروغ بود

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در جلسه سخنرانی سالانه دونالد ترامپ کپی متن سخنرانی وی را مقابل دوربین پاره کرد. ویدئوی پاره کردن متن سخنرانی ترامپ در اکثر رسانه‌ها منتشرگردید و مورد نقد و تحلیل جمهوری خواهان قرار گرفت.

نانسی پلوسی به هنگام خروج از کنگره بعد از برگزاری سخنرانی سالانه ترامپ در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به اینکه چرا متن سخنرانی ترامپ را پاره کرد گفت:«برای این‌که مانیفستِ  دروغ بود». او در پاسخی دیگر به خبرنگاران عملکرد خود را مودبانه ترین کاری که می شد کرد، قلمداد کرد.

پلوسی متن سخنرانی ترامپ را درشرایطی پاره کرد که ترامپ با شعاری از بازگشت شکوهمند آمریکا حرف زد. تدکروز، سناتور جمهوری خواه کنگره این اقدام عمدی نانسی پلوسی را مسبب توهین و تحقیر آمریکا دانست. وی افزود: «کار پلوسی، نشان داد که دموکرات‌ها خواهان تحقیر و توهین به آمریکا هستند».

نانسی پلوسی – متن سخنرانی ترامپ را پاره کرد

حواشی سخنرانی سالانه ترامپ در رسانه‌های غربی

سومین سخنرانی سالانه ترامپ در کنگره با حواشی و اقدامات عجیبی همراه بود که تاکنون سابقه نداشته است. رسانه های غربی در مورد حواشی جلسه سخنرانی ترامپ بازخورد را اینگونه منتشر کردند که «حرف‌های شعارگونه ترامپ» با واکنش سرد و جنجالی دموکرات‌ها به ویژه نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همراه شده است.

رئیس جمهور آمریکا در ابتدای سخنرانی سالانه خود در کنگره در اقدامی که رسانه‌های آمریکایی آن را «عمدی» بیان کرده‌اند، هنگام ارائه کپی متن سخنرانی خود، از دست دادن با رئیس مجلس نمایندگان امتناع کرد.

این سخنرانی در شرایطی برگزار گردید که مجلس نمایندگان آمریکا طی چند ماه گذشته در تلاش برای به سرانجام رساندن پرونده استیضاح ترامپ و محکوم نمودن وی به سوء استفاده ازاختیارات خود در سمت ریاست جمهوری در جهت کسب منافع شخصی از جمله پیروزی در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا می‌باشد.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان