خانه سینما – تذکر به رییس صدا و سیما در خصوص تعطیلی پروژه های تلویزیونی

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۵

خانه سینما به رییس صدا و سیما اخطار داد

خانه سینما و کانون کارگردانان سینمای ایران که دفعه گذشته نیز از سازمان صدا و سیما خواسته بود ساخت و تولید پروژه ها را جهت پیش گیری هر چه بیشتر از گسترش ویروس کرونا متوقف سازد، بار دیگر با مشاهده فعالیت یک سری از عوامل ساخت و تولید پروژه های تلویریونی و همچنین مشاهده چند نمونه ابتلا به ویروس کرونا در بین این عوامل ، برای بار دوم به مسئول سازمان صدا و سیما اخطار داد که جلوی فعالیت عوامل گرفته شود. اما گویا رییس صدا و سیما چندی پیش در جواب منتقدین ساخت و تولید پروژه های تلویزیونی در این روزها، گفته بود: «ما نمی توانیم تولید را تعطیل کنیم.  چون دشمن قصد دارد تولید و تحرک در کشور تعطیل شود!».

تذکر به رییس صدا و سیما

نامه کانون کارگردانان سینما

خانه سینما و کانون کارگردانان طی نامه ای برای  عبدالعلی علی‌ عسگری رییس سازمان صدا و سیمای کشور نوشتند: «در خصوص مصاحبه جناب‌ عالی و تاکید بر تعطیل نشدن‌ پروژه‌ های تلویزیونی، متاسفانه به نظر می‌ رسد اطلاعات داده‌ شده به شما درباره پیشگیری‌ های صورت‌ گرفته در پروژه‌ های تلویزیونی صحیح نیست. بنا بر گزارش ستاد مقابله با کرونا در سینما، چند مورد مثبت ابتلا به کرونا در بین عوامل سریال‌ ها و همچنین رفتارهای پرخطر نیز مشاهده شده که باعث نگرانی عموم دست‌ اندرکاران سینما و تلویزیون شده است. همچنین پخش فیلمی عجیب در فضای مجازی از پشت صحنه سریالی که جناب‌ عالی از ایمنی بالای آن صحبت کردید نگرانی ما را بابت حفظ جان عوامل این‌ پروژه دو چندان کرد.»…

مسئولیت ابتلا به کرونا و فوت عوامل بر عهده رییس صدا و سیماست

«کانون کارگردانان سینمای ایران همان‌ گونه که مصرانه خواستار تعطیلی پروژه های سینمایی است، از شما نیز تقاضا دارد جهت حفظ جان دست اندرکاران و عوامل سینما و تلویزیون، دستور تعطیلی هرچه سریع‌ تر پروژه‌ های تلویزیونی را صادر فرمایید تا مانع از پیشروی دشمن اصلی و واقعی یعنی «کرونا» شود. بدون شک در صورت عدم توقف و ادامه فیلمبرداری تولیدات تلویزیونی، مسئولیت ابتلا به کرونا یا فوت هر کدام از عوامل این سریال‌ ها بر عهده جناب‌ عالی و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما است.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان