خروج قطار – خروج قطار خط ۲ متروی تهران از ریل

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۰
خروج قطار - خروج قطار خط 2 متروی تهران از ریل

حادثه در خطر ۲ متروی تهران

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد حادثه خروج قطار از ریل توضیحاتی به اهالی رسانه داده است. فرنوش نوبخت در مورد نقص فنی صبح امروز در متروی تهران گفت: حدود ساعت ۱۰ صبح امروز یعنی دهم شهریور ماه یکی از قطارها در ایستگاه دانشگاه علم و صنعت دچار حادثه و اختلال در حرکت گشت. به دلیل چرخش از خط این قطار از ریل خارج شده و در حال حاضر نیروها در حال تلاش برای رفع مشکل پیش آمده هستند.

خروج قطار - خروج قطار خط 2 متروی تهران از ریل

خروج قطار – خروج قطار خط ۲ متروی تهران از ریل

مسافران سالم هستند

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در ادامه اضافه کرد: خوشبختانه برای هیچ کدام از مسافرین این قطار مشکلی پیش نیامده و هیچکس آسیبی ندیده است. همچنین نوبخت گفت در حال حاضر کمیسیون سانحه در حال بررسی این واقعه است تا علت را بیابد و از وقوع حوادثی از این دست در آینده جلوگیری به عمل آید.

طبق اعلام شرکت بهره برداری از قطار شهری تهران، این شرکت به دلیل تحریم ها با مشکلات فراوانی رو به رو شده است. از جمله این مشکلات تهیه قطعات یدکی قطارها است. مترو همچنین اعلام کرده که قیمت بلیت ها هم هزینه های این شرکت را تامین نمی نماید.

تکرار حوادث مشابه

ماه گذشته هم یکی از قطارهای خط ۶ از ریل خارج شده بود. البته در این حادثه هم خوشبختانه کسی آسیبی ندید. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در مورد این حادثه گفت: قطار در حال تخلیه مسافر در ایستگاه شهدا بوده که به دلیل نقص فنی از ایستگاه خارج شده است. البته او ادامه داد: سازمان آتش نشانی در جریان ریز وقایع نیست و شرکت مترو در این مورد مطلع است.

به نظر می رسد بروز چنین حوادثی در متروی تهران با فواصل کمی در حال تکرار است و مسئولین باید توجه بیشتری به این موضوع نمایند؛ تا خدای نکرده کسی از هم وطنان آسیب جانی نبیند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان