خواب بهتر – آپدیت جدید اندروید به خواب بهتر شما کمک می کند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۸

آپدیت جدید اندروید

در آپدیت جدیدی که از اندروید ارائه شده است، ویژگی جالبی وجود دارد که به کاربر برای داشتن خواب بهتر کمک می کند. این ویژگی باعث می شود کاربر گوشی موبایل را با خود به رختخواب نبرد و شب ها استراحت بهتری داشته باشد. اکسپرس با انتشار این خبر اعلام کرده نسخه جدید اندروید به کاربران کمک می کند در طول شب از وسایل و دستگاه های الکترونیکی فاصله بگیرند.

خواب بهتر - آپدیت جدید اندروید به خواب بهتر شما کمک می کند

خواب بهتر – آپدیت جدید اندروید به خواب بهتر شما کمک می کند

خواب بهتر با اندروید!

به دلیل گسترش  و شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، مردم در اغلب نقاط در قرنطینه خانگی به سر می برند. این افراد حالا به صورت دورکاری در حال انجام وظایف شغلی خود هستند. این امر باعث شده فاصله ای میان ساعات کاری و زندگی شخصی افراد باقی نماند. در واقع این روزها توازن میان ساعات کاری و زندگی روزمره به هم خورده است. یکی از راه حل های ساده برای این مشکل کنترل مدت زمان استفاده از وسایل الکترونیکی است. به همین دلیل جدیدترین به روز رسانی اندروید در صدد رفع این مشکل برآمده است.

Digital Wellbeing در اندروید توسط گوگل سویت دستکاری شده و بخشی جایگزین آن شده است. در واقع حالت Wind Down حذف شده است. حالا حالتی به نام ‌Bed time اضافه شده است. این حالت و ویژگی ابزارهایی به فرد کاربر ارائه میدهد تا بتواند استراحت و خواب بهتری در شب ها داشته باشد. ابزارهایی مثل مزاحم نشوید، چراغ خواب یا ژیروسکوپ که در حالت Bed time اندروید جا گرفته اند. زمان فعال شدن این ابزار هم توسط خود کاربر قابل تنظیم و تعیین است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 4 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0