• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • خودروهای دوگانه‌سوز – تولید مجدد خودروهای دوگانه سوز ایران خودرو

خودروهای دوگانه‌سوز – تولید مجدد خودروهای دوگانه سوز ایران خودرو

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۵

تولید مجدد خودروهای دوگانه‌سوز تا ۱۵ روز آینده

خودروهای دوگانه سوز از دو هفته آینده بازتولید خواهند شد. علت تاخیر در تولید و تحویل خودروهای سواری دوگانه سوز ایران خودرو کمبود مواد اولیه مورد نیاز برای تولید کاتالیست عنوان شده است مهدی رحیمی‌ندوشن، مدیر پیش توسعه و تکوین محصول ایران‌خودرو در این خصوص گفت: حداکثر تا دو هفته آینده و با رفع مشکل تامین، تولید این خودروها از سر گرفته خواهد شد. مهدی رحیمی‌ندوشن ادامه داد: مجوز شماره‌گذاری خودروهای دوگانه‌سوز با استاندارد یورو۵ دریافت شده است.

خودروهای دوگانه‌سوز – تولید مجدد خودروهای دوگانه سوز ایران خودرو

مهدی رحیمی‌ندوشن ضمن تاکید بر اینکه تحریم‌های بین‌المللی مانعی در تامین به موقع مواد اولیه کاتالیست این خودروها شده است اظهار کرد: به دلیل به کار بردن فلز گران‌بهای پلاتین در کاتالیست خودروهای دوگانه‌سوز، تامین مواد مورد نیاز دچار وقفه شده است.

وی  پوزش از مشتریان برای تاخیر در تحویل خودرو، تاکیدکرد: تا دو هفته آینده تولید خودروهای دوگانه‌سوز عملیاتی و تحویل آن به مشتریان آغاز خواهد شد.بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از تولید ۱۶۹ هزار و ۶۵ دستگاه خودرو از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا پایان مردادماه و رشد ۳۱.۹ درصدی آن در همسنجی با سال گذشته است.

مشکلات خودروهای دو گانه سوز

مهم ترین مشکلاتی که مالکین خودروهای دو گانه سوز در دراز مدت با آن مواجه می شوند خرابی های مکانیکی است که برای موتور خودرو پیش می آید. این خرابی ها معمولاً به صورت دوره ای بروز می کنند و هزینه تعمیر و نگهداری موتور این خودروها را بالا می برند تا جایی که هزینه تعمیرات و نگهداری خودروها از سود ناشی از اختلاف قیمت گاز طبیعی با بنزین نیز پیشی می گیرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان