خودکشی – خودکشی های سریالی هنرمندان ژاپنی ادامه دارد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۶
خودکشی های سریالی هنرمندان ژاپنی ادامه دارد

کشف جسد بازیگر ژاپنی

صبح امروز جسد بازیگر مشهور کشور ژاپن، تاکئوچی یوکو توسط همسرش در آپارتمان محل زندگیشان کشف شد. احتمال می رود این بازیگر ۴۰ ساله خودکشی کرده باشد. صبح امروز جسد این خانم بازیگر توسط همسرش ناکابایاشی تایکی که او هم بازیگر است، در آپارتمان خودشان در توکیو پیدا شد. او به بیمارستان منتقل و مرگش در آنجا ثبت شد. افراد نزدیک به این بازیگر نیز مرگ او  را تایید کرده اند. یوکو دارای دو فرزند است که فرزند پسرش در ژانویه امسال متولد شده و هنوز شیرخوار است. از تاکئوچی یوکو هیچ نوشته و یادداشتی مبنی بر خودکشی پیدا نشده اما دلیل مرگ او به صورت پیش فرض یک خودکشی عنوان شده است.

خودکشی های سریالی هنرمندان ژاپنی ادامه دارد

خودکشی های سریالی هنرمندان ژاپنی ادامه دارد

خودکشی های سریالی

اگر مشخص شود که این بازیگر زن خودکشی کرده است، این چهارمین مورد بین هنرمندان مشهور ژاپنی در مدت اخیر خواهد بود. بازیگرانی که پیش از خانم یوکو جان خود را با خودکشی از دست داده اند عبارتند از: بازیگر زن اشینا سئی در اوایل ماه جاری، میورا هارومی هنرپیشه در ماه جولای و ستاره تلویزیونی کیمورا هانا در ماه مه. هنوز مشخص نشده است که دلیل این خودکشی ها بین بازیگران چه چیزی است. همچنین هنوز به صورت قطع دلیل مرگ خانم یوکو نیز مشخص نشده است.

کارنامه هنری تاکئوچی یوکو

تاکئوچی یوکو اولین فیلم خود «Cyborg» (سایبورگ) را در سال ۱۹۹۶ بازی کرد. اما با بازی در درام موفق NHK ،Asuka در سال ۱۹۹۹ و عشق و زندگی در سفیدی در سال ۲۰۰۱ موفق شد در کشورش به اوج شهرت و محبوبیت دست پیدا کند. آخرین فیلم او یک کمدی با نام The Confidence Man JP: Princess (مرد با اعتماد به نفس: شاهزاده) بود که در ماه جولای اکران شد.

این بازیگر جوان ژاپنی چندین جایزه سینمایی از جمله جایزه فیلم آکادمی ژاپن به عنوان بازیگر نقش اصلی را در نیز در کارنامه هنری خود داشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان