خودکشی در هتل – خودکشی دختر و پسر جوان در هتلی لوکس

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۰۵
خودکشی در هتل - خودکشی دختر و پسر جوان در هتلی لوکس

خودکشی دختر و پسر جوان در هتل لوکس

روز گذشته گزارشی از یک خودکشی در هتل لوکسی در تهران منتشر شد. دختر و پسر جوانی در هتل اسپیناس پالاس تهران با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داده اند. بر اساس گزارشات واصله این دو نفر عاشق یکدیگر بوده اند و روز گذشته در اتاقی در طبقه ششم این هتل اقدام به خودشی با اسلحه و شلیک به سر نموده اند. در حال حاضر تنها سرنخی که وجود دارد یک یادداشت است که آنها پیش از مرگ نوشته اند.

خودکشی در هتل - خودکشی دختر و پسر جوان در هتلی لوکس

خودکشی در هتل – خودکشی دختر و پسر جوان در هتلی لوکس

راز خودکشی در هتل

عصر روز گذشته یعنی چهارم شهریور ماه، ماموران پلیس برای گزارشی از یک مرگ مشکوک راهی هتل لوکس اسپیناس پالاس شدند. مامورین بلافاصله به این هتل مراجعه کرده و تحقیقات را در این زمینه شروع کردند.

در ابتدا مامورین با اجساد دو جوان مواجه شدند که با شلیک گلوله به سر به زندگی خود پایان داده بودند. مشخص نبود دقیقا چه اتفاقی افتاده است. اما ماموران در محل حادثه دست نوشته ای پیدا کردند که نشان می داد این دختر و پسر جوان خودشان دست به خودکشی زده اند. در این نوشته این دختر و پسر به عشق زیاد نسبت به یکدیگر اعتراف کرده بودند. همچنین آنها نوشته اند به دلیل عشق چنین اقدامی را انجام می دهند.

تحقیقات ادامه دارد

طی تحقیقات تیم عملیات مشخص شد که دختر جوان ۲۶ ساله بوده است و روز دوشنبه یعنی یک روز قبل از حادثه از شهرستان به تهران آمده بوده است. او در یکی از اتاق های این هتل اسکان یافته بود. روز بعد پسر که ۲۹ ساله بوده به صورت مخفیانه و پنهانی وارد اتاق او شده است. او ابتدا با شلیک گلوله به سر دختر جوان او را کشته و سپس جان خود را نیز گرفته است.

اجساد این دو نفر برای انجام تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت. تحقیقات برای کشف رازهای دیگر این پرونده هنوز ادامه دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان