دربی بزرگ تهران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۳۱

دربی بزرگ تهران

یکی از مهمترین و قدیمی ترین دیدارهای لیگ برتر ایران شهر آورد دربی بزرگ تهران است. این بازی در شهریور ماه ۱۳۹۸ در اواسط هفته  و در ساعت ۱۶  در استادیوم آزادی برگزار می شود. و تمام توجه ها به این بازی جلب میشود. این دیدار برای هر دو تیم از نظر امتیاز بسیار مهم است. پرسپولیس اگر در این بازی ببرد به مقام دوم جدول سعود میکند که به  امتیاز برابر با شهر خودرو می رسد.

اما اگر با ۴ گل و یک نتیجه رویایی می توانند صدر جدول را از آبی ها پس بگیرند. از آن طرف اگر استقلال بر رقیب سنتی و دیرینه اش پرسپولیس پیروز شود. به یک امتیازی سرخ پوش ها می رسد. استقلال با این پیروزی از فشارهایی که بر روی مربی و بازیکنانش است برداشته می شود و از بحران عبور میکنند.

این باور وجود دارد که هر کدام از سرمربی های این دو تیم پیروز میدان باشند. تا اخر فصل در تیم باقی می مانند. و این برای کالدرون و استراماچونی خیلی واجب و مهم است. در مهمترین دربی قاره آسیا،  سوال این است که هر دو تیم به صورت حجومی بازی خود را آغاز میکنند یا احتیاط می کنند.

امید به این است که سرمربی هر دو تیم برای ادامه فصل برنامه های تاکتیکی داشته باشند. که شاید سرآغاز این ، دیدار امروز باشد. هر دو تیم تا به اینجای فصل از نظر های مختلف مثل ایجاد موقعیت های گلزنی با مشکل روبه رو بودند.

یک دقیقه سکوت در دربی تهران

ورزش ۳ گزارش کرده است که این بازی با یک دقیقه سکوت به احترام عماد پسر شش ساله که بر اثر برق گرفتگی جان باخت آعاز می شود .  عماد علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته است و هوادار تیم استقلال بوده است .

حداقل کاری که می توان برای خانواده داغدار عماد کرد یک دقیقه سکوت است که نشاندهنده احترام به روح این پسر است.

 

 

 

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
1 + 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان