درخواست عربستان از امریکا برای جلوگیری از حمله به ایران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۴

درخواست عربستان از امریکا برای جلوگیری از حمله به ایران

طی صحبتی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در باب درخواست عربستان از امریکا برای جلوگیری از حمله به ایران که با نماینده ولی فقیه شد : زمانی که با شیطان توافق کنیم شیطان با استکبار در همان جلسه ای که توافق شده به شما خیانت میکند بنابر این توافق با شیطان منطقی نیست.

 شب یک شنبه بود که حجت الاسلام و المسلمین  عبدالله حاجی صادقی در حضور اساتیدی بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خراسان رضوی بیان کرد که : دشمنان ما  نابودی ما را می بینند اما از اصل و قوانین خود درست برنمیدارند بنا براین هر حمله ازدشمنان را شناسایی می کنیم و طرحی برای متوقف کردن آن میچینیم.

او افزود :در طول روز های مذاکره بود که برجام بازار دلار هم دچار نوسان شد اما در روزی که سپاه پهپاد آمریکا را سرکوب کرد شاهد کاهش دلار شدیم.

اساتید و دانشیار های

یکی از اساتید و دانشیار های مجتمع عالی شهید محلاتی در این باره  افزود : انجام عملیات پهپاد حکمت خدا بود و ما وسیله ای برای این کار بودیم بخاطر این که این موشک در ازمایش ماه های قبل خود برد ۳۵۰۰ پا را توانست از آن خود کنددر صورتی که پهپاد آمریکا در ارتفاع  ۵۵۰۰پایی در حال پرواز بود.

حاجی صادقی من بایت این مباحث افزود :در آن زمان و آن محدوده ۲۰ هواپیمای دیگر در حال پرواز بودند و شخصی که شلیک کرد تا دو ساعت شاهد رصد بوده است و در موقعیت مناسب تنها ۳ دقیقه فرصت شلیک داشتم .

در ادامه گفت : این در صورتی بود  که پهپاد ایرانی سه ساعت و ۴۰ دقیقه بالای ناو  آمریکا داشت پرواز میکرد ولی آنها جرات نداشتن آن را بزنندو در نهایت در سلامت در قشم به زمین نشست.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدان  بیان کرد  : امریکا بعنوان ابر قدرت و یک سمبل قدرت در میان بعضی کشور هاستول وقتی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در  رسانه ها می گوید پهپاد ایرانی را زده اندچون سندی بری این حرف ندارد  مورد تمسخر قرار می گیرد.

ساختن موشک

حاجی صادقی گفت : اگرما نمیتوانستیم موشکی بسازیم و یا موشکی نداشتیم اسرائیل و آمریکاخیلی زود به ایران حمله میکردند و بعد از ساقط کردن پهپاد، آمریکا میخواست به نقاطی از کشورمان ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان به آمریکا گوشزد کردند  که ایران به دنبال موقعیتی است تا نقاط راهبردی ما را بزند و اگروادار به این کار بشود نابودی ما هم حتمی است .

نماینده ولی فقیه در سپاهافزود :امریکا خیلی واضح بیشتر از ۱۰ بار اعلام کرده است  پیشرفت انقلاب اسلامی به معنی نابودی  تدریجی ماست و خودش را از سال ۵۷ تا کنون با ایران مقایسه می کند ومیبیند که ایران اهسته جان گرفتته است  و پیش بینی امام در حال به واقعیت پیوستن است  که می گفت ما سنگر های کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح می کنیم و آن سنگر قلب ها و افکار ملّت هاست.

حاجی صادقی ادامه داد :دشمنان جبهه ای با چهار ویژگی شامل عظمت، وسعت، نامتناجس بودن همراه با قدرت رسانه ای و تبلیغاتی بالا ایجاد کرده اند و ما طبق گفته رهبر انقلاب باید در برابر دشمن نامتجانس جبهه ای دارای تنوع ایجاد کنیم.

او گفت : آنها در حال راه اندازی جریان نفاق جدیدی هستند تا در داخل  گروه ها را به جان انقلاب بیندازند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان