درک – به درک بروید…

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۰۷
درک - به درک بروید...

درک روستایی در سیستان و بلوچستان

درک زرآباد روستایی زیبا در امتداد دریای عمان واقع در استان سیستان و بلوچستان در بندر چابهار است.شما با رفتن به این روستا آسمان آبی،صحرا و دریا را می توانید در یک قاب ببنید.به جرئت میتوان گفت در ساحل درک یکی از شگفت انگیزترین غروب های آفتاب را می توانید ببنید.بر خلاف تصوراتی که راجع به سیستان و بلوچستان دارید،میتوانید با سفر به این روستا یکی از امن ترین مکان ها را برای تفریح انتخاب کنید.

درک - به درک بروید...

درک – به درک بروید…

توصیف این ساحل زیبا

با سفر به این روستای خاص تپه های ماسه ای،ساحل صخره ای،کوه و جنگل،گله های بز و شتر و گوسفند را همه در یک جا میتوانید ببینید.درک،ساحلی در ۱۷۰ کیلومتری غرب چابهار و در فاصله ۱۰ کیلومتری از روستای زرآباد واقع شده است. این روستا بین دو بندر مهم جنوب،بندر چابهار و بندر عباس و در مسیر ترانزیتی بندر کنارک و بندر جاسک قرار گرفته است.

مردمان محلی

گویش مردمان این ناحیه بلوچی است.با تلاش اهالی، این روستا زیبایی و بکر بودن خودش را حفظ کرده است.متاسفانه روستای درک در نقشه با نام فارسی خود قابل جستجو نیست و باید به صورت لاتین جستجو شود.

درک بهشت پنهان از دیده ها

متاسفانه افراد معدودی بهشت پنهان چابهار را میشناختند.تا اینکه در سال ۹۶ عکسی از ساحل این روستای بی نظیر توسط یکی از کاربران توییتر،که اهل سیستان و بلوچستان هم بود منتشر شد. اینگونه درک،این روستای بی نظیر به افراد دنیای مجازی معرفی شد و مردم به این بهشت گمشده علاقه مند شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان