دعای دفع بلای کرونا – دست به دعا شدن مایک پنس و و رئیس کمیته اضطراری

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۳

دعای اعضای کاخ سفید با شیوع کرونا در واشنگتن

دعای دفع بلای کرونا در کاخ سفید تصویری است که به تازگی از کاخ سفید منتشر شده است. در این تصویر مایک پنس،‌ معاون رئیس جمهور آمریکا و رئیس کمیته اضطراری مقابله با کرونا،‌ به همراه اعضای کمیته برای دفع بلای کرونا دعا می‌کنند. در پی مرگ سه نفر دیگر در ایالت واشنگتن بر اثر ابتلا به کروناویروس شمار مرگ و میرهای ناشی از این ویروس در آمریکا به ۵ نفر افزایش یافت. در حالیکه دونالد ترامپ در کارولینای جنوبی ادعا کرده بود ایالات متحده از گزند ویروس کرونا در امان است مرگ پنجمین قربانی این‌ ویروس در آمریکا نگرانی‌ها را تشدید کرد.

اظهارات دونالد ترامپ درمورد کرونا

دونالد ترامپ  چندی پیش در کنفرانس خبری اظهار کرده بود: «شدیدترین اقدامات را در مقابله با کرونا انجام داده‌ایم و هیچ دلیلی برای وحشت از کرونا وجود ندارد و در مناطقی که تاثیرات کرونا را مشاهده کرده‌ایم در حال کار هستیم و محدودیت‌هایی را در خصوص مسافرت از کشورهایی که مشکلاتی با کرونا داشته‌اند اعمال کرده‌ایم.» مایک پنس نیز در این کنفرانس خبری  اظهار کرد که کارگروه ویژه‌ای برای مقابله با کرونا تشکیل شده است.

واکنش مایک پنس به شیوع کرونا در واشنگتن

مایک پنس و مسئول هماهنگی مبارزه با ویروس کرونا  بعد از اعلام شدن مرگ رسمی یک نفر در اثر ابتلا به کرونا گفت: «آمریکا شهروندان خارجی که موقع ورود به آمریکا ظرف دو هفته قبل از آن به ایران سفرکرده باشند، راه نمی‌دهد»

از سوی دیگر جی اینسلی، فرماندار ایالت واشنگتن چند ساعت پس از اعلام نخستین مورد مرگ بر اثر آلودگی به ویروس کرونا در آمریکا، در این ایالت وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

وی طی بیانیه ای به همه نهادهای دولتی دستور داده شد از همه منابع و امکانات لازم برای آمادگی و پاسخ به شیوع ویروس استفاده کنند و همچنین در صورت لزوم از گارد ملی واشنگتن استفاده شود.

با مرگ رسمی یک نفر در آمریکا در اثر ابتلا به کرونا و اعلام رسمی مرگ وی، نگرانی شیوع ویروس کرونا در آمریکا و افزایش یافت و با مرگ ۵ نفر این نگرانی ها تشدید شد و از این رو تامین تجهیزات پزشکی با محدودیت هایی روبرو شده است

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان